Multipower L-Carnitine Liquid Kullananlar

Multipower L-Carnitine Liquid Nedir?

Multipower L-Carnitine Liquid içeriğinde ki  İsviçre patentli (Carnipure) saf karnitin hammaddesi ile yağ yakım dönemlerinde olan başlangıç ve orta seviyede spor yapan her sporcu için yeterli etki göstermektedir. Yapısında bulunan Carnipure karnitin ile vücuda alınan tüm karnitin maddesinin emilime uğramasını sağlar ve bunun sonucunda kullanan kişinin üründen %100 verim almasına yardımcı olur.

Multipower L-Karnitin Liquid Nasıl Kullanılır?

Yağ yakım dönemlerinde kişinin kilo miktarına göre 1 tam ( 25 mL ) – 0.5 ( 12.5 mL ) tüketmesi yeterli olacaktır 70 kilo ve altı için yarım ampul, 70 kilo üzeri için 1 tam ampul kişinin vücuttaki yağ oranına bağlı olarak yeterli ve etkili bir orandır. Antrenman günleri antrenmandan 15 – 20 dakika önce kullanılması yeterli olur. Bir tüp 1800 mg saf l-carnitine içermektedir.

Multipower L-Karnitin Liquid Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Maksimum verim için vücuttaki yağın depolanmasını engelleyen CLA ile kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yoğun spor dönemlerinde (haftada 3 gün üzerinde spor yapılıyorsa) kas yıkımını engellemek için protein tozları ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Multipower Nutrition Türkiye

Multipower 2011 yılından itibaren Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Almanya’dan yetkili distribütör olan Yeni Elif Gıda tarafından Türkiye’ye ithal edilmektedir.

 

Olası Yan Etkileri

Antrenman olmayan günlerde yada gereğinden fazla  kullanımı sonucunda vücutta yüksek miktarda su kaybı meydana gelebilir. Bu durumda kişinin elektrolit dengesini bozabilir dolayısıyla sadece spor ile desteklenmelidir. Spor olmayan günlerde kullanımı tavsiye edilmez.

İçerik:

Multipower
L-Carnitine Liquid 25 ml
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 25 ml
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 20
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 2
Protein < 0,1 g
Karbonhidrat < 0,1 g
Yağ < 0,1 g
L-Karnitin 1800 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Multipower L-Carnitine Liquid Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.9/ 5 puanladı

spora ilk başladığımda cardio yaparken salonda bir arkadaşın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım...ağırlık çalışırkende hala kullanıyorum kutu bitsin belki bir daha almam..yağ kütlem azaldımı bilmiyorum ama vucutta sıkılaşma hissediyorum...aşırı derecede terleme yapıyor tişörtü üstümden zor çıkarıyorum :):) etkisini hissediyorsunuz tadı çok güzel ben beğeniyorum... - Kaynak