Multipower Mass Gainer Kullananlar

Multipower Mass Gainer Nedir?

Multipower Mass Gainer, içerisindeki düşük servis miktarında yüksek kalori barındırması ile ön plana çıkan Almanya Hamburg menşeili kilo aldırıcı ürünüdür. İçeriğindeki birden fazla protein oranı arttırılmış protein türleri ile ( İzole , Konsantre , Kazein ve yumurta ) kişinin kaliteli protein ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda karbonhidrat açığının kapanmasına da yardımcı olacaktır. Dengeli protein & karbonhidrat içeriği ile homojen olarak hacim kazanılmasına yardımcı olur.

Multipower Mass Gainer Nasıl Kullanılır?

Kilo – Hacim döneminde bulunan sporcular için spor seviyesi farketmemeksizin en doğru kullanım şekli günde 2 – 3 porsiyon olup kahvaltıdan sonra , spor dan 1 saat önce ve hemen sonradır. Kişinin laktoz intöleransına göre süt takviyesi ile kullanıp aldığı kalori, karbonhidrat ve protein miktarını arttırılabilir. Spor sonrası kullanımlarda süt kullanılacaksa yağsız süt tercih edilmelidir.

Multipower Mass Gainer Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Maksimum hacim ve kilo kazanımı için creatine ürünleriyle kombine edilebilir.

Haftada 3 günden fazla spor yapılıyorsa kortizol hormonunun yoğunlaşmasına karşı kompleks bir BCAA ürünü ile kombine edilebilir.

Multipower Nutrition Türkiye

Multipower Türkiye’de özellikle profesyonel vücut geliştirme , boks ve güreş branşlarındaki sporcuların sıklıkla tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Multipower’ın bu başarısının altında yatan temel sebep Türkiye’ye yıllardır yüksek kalitede ürünlerin sunulmuş olmasından kaynaklanmaktadır.

2001 yılında bu zamana kadar resmi ithalatçısı tarafından Türkiye’de hizmet vermektedir.

Olası Yan Etkileri

Ürün kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Laktoz intölaransı olan sporcuların doktor kontrolünde kullanmaları tavsiye edilmektedir.

İçeriği

Multipower
Mass Gainer 3000 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 100 gr (5 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 0
Bir Servis için Besin Değerleri* % Günlük Değer
Enerji 637 kcal
Protein 38 g
Karbonhidrat 79 g
Yağ 11 g
Lif 2,5 g
Tuz 0,38 g
B1 Vitamini 1,1 mg
B2 Vitamini 1,4 mg
B6 Vitamini 1,4 mg
E Vitamini 6 mg
B9 Vitamini 100 µg
B3 Vitamini 8.0 mg
B2 Vitamini 1,7 mg
B5 Vitamini 3 mg
B1 Vitamini 0,4 mg
Kalsiyum 800 mg
* 100 gr ürün ile 400 ml tam yağlı süt ile hazırlanır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
İçindekiler: Maltodekstrinler, Süt Proteini, Dekstroz, Proteince Zenginleştirilmiş Whey Tozu, Fruktoz, Kıvam Arttırıcı, Kurutulmuş Yumurta Beyazı Proteini, Aroma, Bitkisel Yağ, Trikalsiyum Sitrat, Soya Lesitini, Sodyum Klorid, Beta-Karoten, E Vitamini, Niasin, B6 Vitamini Pantotenik Asit, B1 Vitamini, B2 Vitamini, Folik Asit.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Multipower Mass Gainer Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.5/ 5 puanladı

Multipower bir Alman markası ve kaliteli hammadde kullanıyor. Bu ürünü kullandım ve 4 kilo aldım. Özellikle sütle içilmesini öneririm, besin değerini arttırmak için. Ayrıca protein oranı birçok gainerdan daha üstün, sırf karbonhidrat değil yani. - Kaynak