Multipower Power Pack Kullananlar

Multipower Power Pack Nedir?

Multipower Power Pack Türkiye pazarında yaklaşık 11 yıldır bulunan ve bir çok sporcunun gözdesi hatta ondan başka protein bar tüketme alışkanlığı oluşmamasına sebebiyet veren bir hazır gıda supplementidir. İçerdiği kazein ağırlıklı protein yapısı ve %27 protein oranı ile ara öğünlerde ve tatlı ihtiyacının bastırılması gerektiği zamanlarda kullanılmak için biçilmiş kaftan olan bu ürün muz aroması ve düşük şeker oranı ile yıllardır  sporcuların ilk tercihi olmuştur.

Multipower Power Pack Nasıl Kullanılır?

Kişinin gün içerisinde tükettiği  protein miktarına göre ara öğünlerde ya da spordan önce kullanıma uygundur. Protein diyeti uygulayan kişiler için tercih edilebilir. İçerdiği kazein protein sayesinde yavaş sindirilen özelliğe sahiptir. Böylece kasların uzun süre beslenmesi sağlanır. Aynı zamanda Power Pack uzun süre tokluk hissi veren protein barlar arasında yer alır.

Multipower Power Pack Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Power Pack dengeli karbonhidrat & protein içeriğiyle kas kütlesinin korunmasında ve kas dokusunun yeterli oranda beslenmesine yardımcı olur. Hacim kazanmak için gainer ürünleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Multipower Nutrition Türkiye

Multipower 2011 yılından itibaren Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Almanya’dan yetkili distribütör olan Yeni Elif Gıda tarafından Türkiye’ye ithal edilmektedir.

İçerik:

Multipower
Power Pack XXL 60 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 bar (60 gr)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 24
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 235
Protein 18 g
Karbonhidrat 26 g
Yağ 6,7 g
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

 

Olası Yan Etkileri

Ürün kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Multipower Power Pack Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.6/ 5 puanladı

Hayatımda yediğim en lezzetli bar diyebilirim , protein oranı ile spor sonrası , karbonhidrat oranı ile de spor öncesi enerji için çift yönlü tüketilebilicek bir protein bar multipower ı konuşmaya gerek yok - Kaynak