Musclepharm Assault Black Pre-Workout Kullananlar

Musclepharm Assault Black Pre-Workout Nedir?

Musclepharm Assault Black patlayıcı güce dayalı sporlar için ABD California eyaletinde geliştirilmiş ve üretilmekte olan bir besin  takviyesidir. İçeriğindeki yoğun Beta – Alanin , Bcaa ve elektrolit içeriği sayesinde kişinin kuvvette dayanıklılık ve kondisyon sınırlarını zorlamasına yardımcı olur. Hatta antrenmanlarda daha uzun süreler çıkmasına sebebiyet verebilir. Assault Black Musclepharm’ın özel olarak GNC ye formüle ettiği bir önceki serisine göre daha uzun süre daha yüksek performans sağlayan ürünü olarak 2016 yılında Türkiye’ye giriş yapmıştır.

Musclepharm Assault Black Pre-Workout Nasıl Kullanılır?

Sadece aktivitede bulunacağınız günler aç karnına 20-30 dakika kadar önce; uyguladığınız spor seviyesine ve efor süresine göre 1 – 2 ölçek 300-350 ml su içerisine karıştırılarak alınması yeterli olucaktır. İlk defa pre-workout ürünü kullanacak 75 kg deki yeni başlayan bir sporcu için ilk bir hafta yarım ölçekle başlaması tavsiye edilmektedir.

Musclepharm Assault Black Pre-Workout Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Spor esnasında Assault Black kullanımı sonucu parçalanan kas dokusunu spor sonrasında anabolik pencere süresince (ilk 1 saat)  yeterince beslemek gerekmektedir. Bunun için Hardline Whey 3 Matrix ve Olimp glutamin Xplode ile yapılan bir kombinasyon kaslara gerekli makro besinlerin taşınmasında yardımcı olacaktır.

Musclepharm Nutrition Türkiye

Musclepharm 2008 – 2009 Yılları arasında Türkiye’ye girmiş olan bir ABD menşeili supplement markasıdır. Ürünlerinin ilk tanınması 2010 ile 2012 yılları arasında artmış olup ürün portföyü geniş olmasından dolayı her seviyedeki sporcunun ilgisini çekmeyi başarmış ve Türkiye’de en fazla tercih edilen markalardan bir tanesi haline gelmiştir.

Marka Türkiye’de en çok Combat protein, Recon, Assault , ve  V-Armor ürünleri ile tanınmaktadır.

Olası Yan Etkileri

Spor yapılmadığı günler içerisinde kullanılması durumunda nabız artışı ve kan basıncını arttırarak kişide baş dönmesi yapabilir. Bu sebeple sadece spor günleri kullanılması tavsiye edilir. Dozaj aşımında ( fazla ölçek miktarı ) kalp ritmini  arttırarak rahatsız edebilir, mide bulantısı yapabilir.

İçerik

Musclepharm
Assault Black Pre-Workout 444 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 14,8 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 0
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 26,8 kcal
Karbonhidrat 1 gr 8,5 gr
Kafein 325mg gr 4810mg
L-Arjinin 5 gr **
L-Ornitin 2.5 gr **
Kreatin Monohidrat 1,5 gr **
BCAAs/Lösin,İzolösin,Valin 1.5 gr **
Elma Meyvesi Ekstraktı 150 mg **
Karabiber 10 mg **
C Vitamini 300 mg 500%
E Vitamini 200IU 667%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler:

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
ozan berat
9 Aralık 2016 06:38

bence c4 daha iyi bi urun c4 ten aldigim etkiyi bu urunden alamadim.

Musclepharm Assault Black Pre-Workout Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

uygar uçar

4.54/ 5 puanladı

tadı önceleri biraz garip ama sonradan alıştım.. şöyle söyleyim saç telimden ayak uçlarıma kadar uyuştum 3d yi c4 ü falan unutun.. - Kaynak