Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül Kullananlar

Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül nedir?

Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül benzersiz bir termojenik etki yaratmak için kafein anhidroz ile kombine edilen Kolyoz Ekstresi ve L-Teanin ile yakımını en üst seviyeye çıkarmak için formüle edilmiştir. Kafein Anhidroz yarattığı termojenik etkinin yanında sadece 1 doz bile alındığında hissedilir enerji artışı yaratabilir. Temel kilo kaybı bileşenleri, yapılan 2 farklı araştırmada düzenli kullanım, düşük kalorili diyet ve orta ölçüde egzersiz ile birleştirildiğinde gözle görülür kilo kaybına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis=2 Kapsül Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen bol sıvı ile teker teker yutulur. Kapsüller kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. İlk defa Hydroxycut Next Gen kullanacak olan kişiler ilk 4 gün tavsiye edilen günlük kullanım miktarının yarısı kadar kullanmalıdır. Farklı insanlar tarafından farklı tolerans seviyeleri görülebileceğinden, her dozaj arttırımı öncesi kendi toleransınızı ölçerek, durumunuzu göz önünde bulundurmanız önerilir.

Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen Ne İşe Yarar?

  • Amerika’da ve ülkemizde en fazla tercih edilen termojenik yağ yakıcılar arasında gösterilmektedir.
  • İştahı kotrol altında tutmaya destek olabilir.
  • Kilo kontrolü hedefleyen sporcular tarafından tercih edilir.

İçerik Bilgisi:

Muscletech
Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 2 Kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 55
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Piper Nigrum 100 mcg
Cayenne Pepper 5,1 mg
Citrus Aurantium 100 mg
Kakao Ekstresi 100 mg
Kafein Anhidroz 200 mg
Kahve Çekirdeği Ekstresi 200 mg
L-Karnitin Tartarat 500 mg
Sambucus Nigra 94 mg
Pepper Nigrum 100 mcg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Olası Yan Etkileri:

16 yaşının altındaki çocuklar ve hamile kadınların kullanması tavsiye edilmez. Geç saatte alındığında uykusuzluk yapabilir. Tavsiye edilen kullanımına uyunuz. Baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, kalp çarpıntısı veya nefes darlığı yaşarsanız, kullanmayı bırakın. Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen yağ yakmayı tetikleyici gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için değildir. Hydroxycut oldukça etkili bir termojenik üründür bu yüzden günde 1 sefer 1 kapsül alarak kullanıma başlamanız oldukça önemlidir.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen 110 Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

genco

4.5/ 5 puanladı

yani nesil next gen.. daha önce thermo detonator ya da cuts dan sonuç alamadıysanız kesinlikle deneyin derim. 36 günde 6.5 kg ve buna bağlı olarak %4 e yakın yağ oranı.. sonuç çok iyi - Kaynak