Muscletech Mass Tech Kullananlar

Muscletech Mass Tech Nedir?

Muscletech Mass Tech, sporcu desteği besin takviyesi ürünlerden biri olup genel bağışıklığın, performans ve enerjinin arttırılmasında etkili bir üründür. Yoğun karbonhidrat ve Amino asit kompleksi içermektedir.

Çeşitleri:

  • 2270, 2300, 5440 gr içeren çeşitleri bulunmaktadır.

Etken Madde:

  • Lif, sodyum, amino asit, karbonhidrat, şeker, çikolata, çilek, papain, glutamin.

Özellikleri, faydaları:

  • Karbonhidrat yoğunluğu arttırılmış bir sporcu desteğidir.
  • Egzersiz, kas ve karın çalışmaları, bacak ve kol çalışmaları, yüzme aktiviteleri dahil tüm sportif dallarda sporcunun genel enerjisinin arttırılmasının yanı sıra zayıflama ve yağ eritme çalışmalarında da kullanılarak tokluk hissinin sağlanması ve zayıflarken azalan enerjinin arttırılmasında da kullanıma uygundur.
  • Protein kompleks içermektedir, tokluk hissi sağlamaktadır.
  • Genel organizma işleyişi için gerekli protein ve karbonhidrat değerlerini içermektedir.
  • Antenman, egzersiz çalışmalarından önce alındığında şişkinlik hissi uyandırabilir. Bu nedenle çalışma sonrası kullanımı önerilmekle birlikte antrenman öncesi de küçük bir doz alınabilir.
  • Bulk ve hacim arttırma çalışmalarında extra destekler içermektedir.
  • Kilo alma çalışmalarında da kullanıma uygundur. Düzenli kullanımda ayda +7 kg’ye kadar kilo kazanımına yardımcı olabilir.

Kullanım:

  • Günde bir kez yarım litre süt içerisine bir servis ürünü ekleyerek karıştırınız ve içiniz. Orta ve ileri düzey çalışmalarda bu dozu iki kez tekrarlayınız. Yoğun çalışmalarda doz iki katına çıkartılabilir ancak dozlardan biri antrenman öncesi diğer sonrasında kullanılmalıdır. Kilo kazanımı çalışmalarında uzmana danışarak tüketim yapınız.

İçerik:

Muscletech
Mass Tech Performance Series 2300 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 225 gr (5 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 10,09
Bir Servis için Besin Değerleri (500 ml süt ile) % Günlük Değer*
Kalori 1170
Yağdan Gelen Kalori 80
Toplam Yağ 9 g 14%
Doymuş Yağ 3 g 15%
Trans Yağ 0 g **
Tekli Doymamış Yağ 5 g **
Kolestrol 95 mg 32%
Toplam Karbonhidrat 192 g 64%
Şekerden Gelen Karbonhidrat 33 g **
Diyet Fiber 2,5 g 10%
Protein 80 g 160%
Kalsiyum 920 mg 92%
Demir 0,8 mg 4%
Sodyum 590 mg 25%
Mass-Tech® Ko-Faktörleri
Kreatin Monohidrat 10 g **
L-Lösizn 7 g **
L-Alanin 4 g **
Glisin 3 g **
Taurin 2 g **
Enzim Sindirim Karışımı
Papain 50 mg **
Amilaz 50 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: Multi-Phase Karbonhidrat Kompleksi (Glikoz Polimerleri, İzomaltüloz, Yulaf Kepeği, Amarant, Quinoa, Esmer Buğday, Chia), Multi-Faz Protein Sistemi (Whey Protein Konsantresi, Kalsiyum Kazeinat, Yumurta Albumini, Whey Protein İzolesi, Hidrolize Whey Protein İzolesi), Zengin Omega Karışımı (Ayçiçek Yağı, Mısır Şurubu Parçacıkları, Sodyum Kazeinat, Mono ve Di-Gliseritler, Dipotasyum Fosfat, Trikalsiyum Fosfat, Soya Lesitini, Tokoferol), Doğal ve Yapay Aromalar, Selüloz Gamı, Asesülfam Potasyum, Tuz, Sukraloz, L-Glutamin, L-İzolösin, L-Valin.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Muscletech Mass Tech Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

ömer havza

4.65/ 5 puanladı

uzun süreden sonra sonunda getirebildiniz. içerik ve ham madde kalitesi olarak türkiye'ye getirilen en iyi ürünlerden.. herhangi bir gainerdan çok daha öte kesinlikle yağlanma yapmadan homojen hacim kazandırıyor.. hyrobuilderi bırakıp bu ürüne geçtim performans farkını ilk günden hissedebiliyorsunuz şu an bir haftadır spor öncesi 2 ölçek spor sonrası 4 ölçek şeklinde kullanıyorum ve creatine kullanmadığım için spor olmayan günlerde sabah uyanır uyanmaz 2 akşam yatarken 2 ölçek olarak yağsız sütle kullanıyorum.. ağır antrenman sonrası bile toparlanma etkisi oldukça iyi hissediliyor tabii 6-8 aydan sonra ayrıca glutamin kullanmakta fayda var. bulk dönemi yada tamamen hacime yönelik hedef koyanlar için oldukça ideal bir ürün. - Kaynak