Muscletech Phase 8 Kullananlar

Muscletech Phase 8 Nedir?

Muscletech Phase 8 8 saat boyunca kaslarınızı besleyen bir prim karışımlı protein formülüdür. Her bir ölçeğinde 26 gr protein bulunmaktadır. Kullanıcılarına biyolojik değeri yüksek ve sürekli protein desteği sağlar, Kas hacmini ve gücü artırmakta yardımcı olur.6 kaliteli farklı proteinden oluşmaktadır.

  • Hydrolyzed Whey Protein Izolesi : Yüksek hızlı emilim!
  • Isolate Whey Protein : Çok hızlı emilim
  • Concentrate Whey Proteini : Hızlı emilim
  • Concantrate milk Proteini : Yavaş emilim
  • Calcium Kazeinat : Çok yavaş emilim
  • Micellar Casein : Minimum yavaşlıkta emilim

Muscletech Phase 8 Nasıl Kullanılır?

1 ölçek (42 gr) ürünü 210 ml su ya da yağsız süt ile öğün aralarında veya egzersiz sonrası kullanılması uygundur. Ürünü kullanımında günlük  8 ile 10 bardak su tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Maksimum sonuçlar için, altı haftada en az günde birer ölçek tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Muscletech Phase 8 Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Phase 8 zaman salınımlı bir portein olduğundan genelde whey protein tozunun yanına 2. protein olarak tercih edilmektedir.

Hedef hacim kazanımı ise whey protein tozu ile beraber creatine ve multivitaminler ile desteklenebilir.

Uzun süre besleme yaptığı için mide ameliyatı (kelepçe uygulaması) geçirmiş kişiler sıklıkla bu ürünü tercih etmektedir.

 

Muscletech Nutrition Türkiye

Muscletech Türkiye’ye ithal edilen en eski besin takviyeleri arasında yer almaktadır. 2009 yılından itibaren düzenli ithalatı bulunmaktadır. 2015 yılında gelen Platinum serisi üst seviye sporcular için sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır.

Olası Yan Etkileri

Kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Hamile veya emziren bayanların kullanması uygun değildir. Herhangi bir diyet ya da egzersiz programına başlamadan önce bir doktora başvurulması tavsiye edilmektedir.

İçerik

Muscletech
Phase8 Performance Series
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 42 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 49,67
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 150
Yağdan Gelen Kalori 20
Toplam Yağ 2 g 3%
Trans Yağ 0 g **
Kolestrol 5 mg 2%
Toplam Karbonhidrat 7 g 2%
Diyet Fiber 1 g 4%
Şeker 0 g **
Protein 26 g 52%
Kalsiyum 20 mg 2%
Demir 1 mg 6%
Sodyum 120 mg 5%
Sindirim Enzimleri Matriksi 100 mg **
Papain 50 mg **
Amilaz 50 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
Diğer İçerikler: Protein Karışımı (Süt Protein Konsantresi [Kalsiyum Kaseinat ve Whey destekleyici], Whey Protein Konsantresi, Miselar Kazein, Kalsiyum Kaseinat, Hidrolize Whey Protein İzolesi, Whey Protein İzolesi), Maltodekstrin, Taurin, Alkali ile İşlenmiş Kakao, Glisin, Doğal ve Yapay Aromalar, Ayçiçeği Kaynaklı Ekramöz (Ayçiçek Yağı, Mısır Şurubu Parçacıkları, Sodyum Kaseinat, Mono ve Digliseritler, Dipotasyum Fosfat, Tri-Kalsiyum Fosfat, Tokoferoller), Tuz, Soya Lesitini, Guar Gamı, Sukraloz Asesülfam Potasyum.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Muscletech Phase 8 Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.73/ 5 puanladı

Bu ürünü tavsiye üzerine aldım ve çok memnun kaldım. Uzun süren protein emilimi, benim gibi öğünleri kaçıranlar için birebir. - Kaynak