Muscletech Premium Whey Protein Kullananlar

Muscletech Premium Whey Protein Nedir?

Muscletech Premium Whey Protein toz formda geliştirilmiş spor yapan kişilerin kas dokularını besleyerek gelişmesine yardımcı olan besin takviyesidir. Yapısında bulundurduğu Amino Asitler sayesinde kasların korunmasını sağlamaktadır. Kullanıcılarının antrenmandan sonra basit formda karbonhidrat içeriğine sahip bir ürünle kombine etmesi tavsiye edilmektedir. Muscletech Premium Whey toz formda olmasından dolayı kana daha hızlı karışarak etkisini daha hızlı bir şekilde göstermektedir ve böylelikle vücudun ihtiyacı olan proteini maksimum seviyede karşılamaktadır.

Muscletech Premium Whey Protein Nasıl Kullanılır?

Antrenman sonrası ve öğün aralarında kullanılması tavsiye edilmektedir. Günde 8-10 bardak su tüketiniz. Günlük 5 servisten fazla kullanmayınız. Yeni kullanmaya başlayan kişilerin 1 servis Whey’i (1 ölçek) 180 ml yağsız süt ya da su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

Muscletech Premium Whey Hangi Ürünlerle Kombine Edilir?

Yağsız kas kütlesi hedefleyen sporcular için Muscletech Premium whey termojenik yağ yakıcı ürünlerle kombine edilebilir.

Muscletech Nutrition Türkiye

Muscletech Türkiye’ye ithal edilen en eski besin takviyeleri arasında yer almaktadır. 2005 yılından itibaren düzenli ithalatı bulunmaktadır. 2015 yılında gelen Platinum serisi üst seviye sporcular için sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır.

Olası Yan Etkileri

Ürün kullanımı sonucu herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

İçerik

Muscletech
100% Premium Whey 2270 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 33 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 68,79
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 120
Yağdan Gelen Kalori 10
Toplam Yağ 1 g 2%
Doymuş Yağ 1 g 5%
Trans Yağ 0 g
Kolestrol 35 mg 12%
Toplam Karbonhidrat 9 g 3%
Şekerden Gelen Karbonhidrat 2 g **
Diyet Fiber 0,5 g 2%
Protein 20 g 40%
Kalsiyum 80 mg 8%
Demir 0,3 mg 2%
Sodyum 50 mg 2%
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: Premium Whey Protein Karışımı (Whey Protein Konsantresi, Whey Protein İzolesi, Hidrolize Whey Protein Konsantresi), Maltodekstrin, Toparlanma Karışımı (Kreatin Monohidrat, Taurin, L-Lösin, L-İzolösin, L-Valin, L-Glutamin), Kakao Tozu, Doğal ve Yapay Aromalar, Glisin, Gam Karışımı (Sellüloz Gamı, Ksantan Gamı, Karragenan), Soya Lesitini, Asesülfam Potasyum, Sukraloz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Muscletech Premium Whey Protein Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Akif Doğan

3.95/ 5 puanladı

kullandıklarim arasındaki en iyi protein tadı keyfini çıkartarak içtim leziz bir tadı var kullanan arkadaşlar bilirler whey protein konusunda gerçekten en iyilerden - Kaynak