Mustela Instant Comfort Kullananlar

Mustela instant Comfort içeriğinde dimetikon ve propilen glikol gibi etkin maddeler barındıran genellikle hamilelikte, ağırlık nedeniyle ayaklarda oluşan şişlik ya da yorgunluğu engelleme amaçlı kullanılır.

Kullanım alanları nelerdir?

Bitkisel özlü kas gevşetici ve dinlendirici olan Mustela Comfort yorgunluğu engelleyerek vücudun çeşitli bölgelerindeki kas dokularını büyük ölçüde rahatlatır.

Mustela instant comfort  nasıl kullanılır?

  • Aynı gün içerisinde günde iki kez istenilen bölgeye uygulanması uygun görülürken eğer herhangi bir alerjik reaksiyonunuz yoksa daha fazla da uygulanabilir, jel kıvamında olan Mustela instant Comfort istenilen bölgeye kesin etki için masaj yaparak uygulanmalıdır.
  • Eğer Mustela  Comfort kremin uygulamasını gece yatmadan önce yapıyorsanız ayak bileklerinizin altına bir yastık alarak 20-25 cm yukarıda tutmanız son derece faydalı olacaktır.
  • Hakkında arttırıcı özellik
  • Kullanımın ardından ilacın tam etki gösterebilmesi için vücudu çok sıkan çorap, tayt ya da pantolon ve benzerlerini giymeyiniz.
  • Mustela Instant Comfort kullanımının ardından vücuda geçmesi için kan dolaşımının artması gerekmekte, bunun için herhangi bir fiziksel aktivitede bulunabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Mustela Instant Comfort Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

gelishine yarim vole

3.7/ 5 puanladı

her eczanede bulunmayan ama doktorlarin ozellikle pisik icin tavsiye ettigi cilt bakim urunleri markasidir. cok pahali degildir buna ragmen kalitelidir ve genis bir urun yelpazesi bulunur. - Kaynak


Arina

3.8/ 5 puanladı

Ben Mustela kullanıyorum,memnunum. - Kaynak


JazLla3

3.8/ 5 puanladı

Mustela #yenidoğan #bebekler için #konakönleyici şampuan cildin #pH dengesini bozmaz. #yumuşak etkisiyle konağın ... - Kaynak


nelernelero

3.7/ 5 puanladı

bunun bir tane "bebek masaj yagi" var... bebeklere masaj yapmak için üretilmis, yag içermeyen bir yag. (evet, aynen öyle... dove denen sabun, "sabun içermeyen sabun" dediginde bi sey demiyorsunuz da simdi mi septik olasiniz tuttu?) neyse. yillar yili, "keske bebek kokan bir parfüm olsa" diye hayaller kurmus bir kisi olarak iddia ediyorum ki... bu bebek masaj yagini, dustan sonra nemlendirici niyetine vücuda sürerseniz, millet gelip "burasi bebek gibi kokuyor" dediginde, gevrek gevrek yahut sinsi sinsi gülümseyebilirsiniz. haa, "katir kadar bi insan, bebek gibi kokunca ne olacak ki?" diye sorarsaniz, cevap vermek isteyecegimi sanmiyorum. mersi. - Kaynak


etipuf

4/ 5 puanladı

gebelik sonucu oluşan çatlaklara karşı kremi de bulunan muadillerine göre biraz daha pahalı olan ancak verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden marka. - Kaynak