Natrol ChromeMate 90 Kapsül Kullananlar

Natrol ChromeMate 90 kapsül, krom polinikotinat içeren bir gıda takviyesi olup genellikle B6 vitamin desteği ve zayıflama – diyet odaklı çalışmalarda kullanılmaktadır.

Çeşitleri:

  • 90 ve 180 kapsül içeren şişelerde.

İçerik:

  • B6 vitamini, arjinin, kromyum polinikotinat, lisin hidro klorür

Özellikleri, faydaları:

  • Metabolizma fonksiyonlarının dengelenmesi için gerekli krom seviyesini sunar.
  • Kilo dengesi kurulması için kromyum oranlarını barındırır.
  • Amino asit türevi olmakla beraber aynı zamanda vücut içi yağ seviyelerinin dengelenmesi, parçalanması ve enerjiye çevrilerek diyet ve spor faaliyetlerine destek olmaktadır.
  • Kas kütlelerinin oluşumlarında aktif rol oynar.
  • Egzersiz çalışmaları ile birlikte ya da öncesinde birer kapsül alınarak uygulandığında kilo kaybının sağlanmasında yüksek başarı oranları kaydedilmiştir.

Kullanım:

  • Spor faaliyetleri öncesinde günde üç kapsülü geçmeyecek şekilde birer kapsül su ile birlikte tüketilir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Natrol ChromeMate 90 Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

greenish

3.8/ 5 puanladı

natrol; abd'de vitamin&mineral, food, supplement, diyet ve bitkisel ürün üreticisi olarak tescil edilmiş olup 1980'den beri vitamin, mineral, antioksidan, citrimax diyet ürünleri ve bitkisel nutrisyonel ürünlerde öncülük yapan bir firmadır. natrol'ün ürünleri arasında değişik kombinasyonlarda ester c serileri ve citrimax serisi diyet ürünleri abd'de en çok satılan başarı ödüllü ürünleridir. natrol ayrıca bitki ve botanik esaslı ürünler ve diyet ürünlerinin formülasyonu, üretim ve pazarlamasında sahip olduğu bilgi, tecrübe ve yüksek teknolojisi ile lider firma durumundadır. natrol geleneksel natrol kalite ve mükemmeliyeti ile geliştirilmiş ürünler üretir. bu ürünlerin her biri özel olarak seçilmiş; formüle edilmiş ve ileri teknoloji ile işlenerek gelişmiş laboratuvarlarda kalite, safiyet ve potensleri son derece hassas olarak kontrol edilmiştir. bu ürünlerin her biri natrol uzmanlarının uzun araştırmaları ve çalışmaları sonucunda meydana çıkmıştır. - Kaynak