Natura Siberica Ürünleri Kullananlar

Natura Siberica Ürünleri, Rus Kozmetik markalarında olup Türkiye merkezi İstanbul’dadır. Organik hammaddelerle üretilmiş ürün ağına sahip olan markanın Organik üretime dair sertifikaları mevcut olup aşağıda listelenmiştir. PL Group şirketine ait olan bir markadır. Kuzey Sibirya bölgesindeki vahşi yaşama ait doğal bitkiler kullanılmaktadır. Henüz tüm dünyada yaygınlaşmayı başaramamış bir marka olmasına rağmen Avrupa ve Asya ülkelerinin yarısında ağı vardır. Japonya, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya’da en çok tercih edilen Organik Kozmetik markası olmayı başarmıştır. Natura Siberica Ürünleri kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Natura Siberica Sertifikaları:

 • Cosmos Natural
 • ECO CERT
 • Cosmos Organic
 • ICEA Eco Bio Cosmetics

Natura Siberica Ödülleri:

 • The Natural and Organic Awards 2013
 • Allure The Beauty Award Winner
 • 2014 Paris Cosmeeting Beyond Beauty Events
 • 2012 Italy Award Best Green Cosmetics CosmoProf

Natura Siberica Ürünleri Özellikleri, Faydaları:

 • Natura Siberica Exfoliating Face Scrub

150 ml içermektedir. Yağlı ve karma ciltler için geliştirilmiş bir peeling olan ürün Ahududu ve Sophora ile üretilmiştir. EDTA türevi zararlı kimyasallar bulundurmaz.

 • Natura Siberica Gentle Face Peeling

Kuru ve hassas ciltler için kullanımı uygundur. F Vitamini, Erkeç Sakalı Bitkisi ve Duvar Sarmaşığı kullanılarak geliştirilmiştir. Cilidn arındırılması, dış etkenlerden korunması ve elastikiyet kaybı ile mücadelesine yardımcı olabilir. Silikon içermemektedir.

 • Natura Siberica Yüz Detoksu için Karbon Maske

Siyah soyulabilir yüz bakım maskesidir. 120 gr içeren siyah plastik kavanozlarda satılmaktadır. C, E, P Vitaminleri, Biberiye özleri ve Sedir ağacının karışımından elde edilmiştir. Cildin beslenmesine destek olabilir. Nemlendirici ve hücresel yenilemeyi destekleyici hizmet sunabilir. Haftada iki defa nemli cilde ince bir tabaka halinde sürünüz ve kurumasını bekledikten sonra soyarak çıkartınız. Arkan kalıntıları lık su ile yıkayınız. Mineral yağlar barındırmamaktadır.

 • Natura Siberica Siberian White Body Butter

200 ml içeren plastik merhem tüplerinde satılan ürün selülit bakımı için geliştirilmiştir. Kırmızı Ardıç yağı, Balmumu ve Sibirya Çam yağı ile elde edilmektedir. Cildin yumuşatılması ve sıkılaştırılmasına yardımcı olabilir. Portakal görünümü ile mücadeleye hizmet edebilir. İlgili bölgenin temizliğini sağladıktan sonra kurulayınız ve masaj hareketleri ile yediriniz. Durulama yapmayınız. Günde bir – iki defa uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.EDTA içermez.

 • Natura Siberica Loves Estonia Onarıcı Yoğunlaştırıcı Bakım Şampuanı

400 ml içeren şık – mavi şişesindedir. SLS içermemektedir. Mavi Kantaron, Sitrik Asit, C Vitamini ve Ahududu formülünü oluşturan maddeler arasındadır. Tüm saç tiplerinde tercih edilebilir. Saçın yumuşatılması – parlaklaştırılması ve kafa derisinin sakinleştirilmesine destek olabilir. PEG ve BHA içermemektedir. Islak saç ve saç derisine masak yaparak öpürtünüz ve yıkayınız.

Sitemizde incelediğimiz diğer ürünlerden bazıları aşağıdadır:

Natura Siberica Karbon Maske

Natura Siberica Peeling

Natura Siberica Organik Bebek Kolay Tarama Şampuanı

Natura Siberica Organik Şampuan

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Berceste
5 Kasım 2018 11:02

Natura&Siberica ürünlerinden çok memnunum bir çok ürününü kullandım hiç bir sorunla karşılaşmadım üstelik organic sertifikalara sahip korkusuzca kullanıyorum.