Nature’s Bounty Folic Acid Kullananlar

Nature’s Bounty Folic Acid Nedir?

Nature’s Bounty Folic Acid, gıda takviyelerinden biri olup folik asit içermektedir. Özellikle gebelik, gelişim, kan ve kan hastalıklarında birebir ya da tedaviye ek olarak kullanılan temel vitaminlerden biridir. B grubu vitamin komplekslerinin bağlayıcı mineral – vitamin yapı taşıdır. 

Çeşitleri:

  • 100 tablet içeren, 400 mcg dozajında, şişelerde.

Nature’s Bounty Folic Asid Nasıl Kullanılır?

Gün içerisinde aç yada tok karnına farketmemeksizin 1-2 kapsül kullanılması yeterli olucaktır.

Nature’s Bounty Folic Acid ile Hangi Ürünler Kombine Edilir?

Birden fazla supplement kategorisindeki ürün ile aynı anda ve sezon farketmemeksizin kullanılabililmektedir. Farklı kombinasyon için doktora danışılması tavsiye edilmektedir.

Nature’s Bounty Türkiye

2002 Yılından itibaren Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Etken madde:

  • Folik asit.

Özellikleri, faydaları:

  • Gebelik sürecinde kullanılması gereken tek vitamin olma özelliği ile bebeğin anne karnındaki gelişimini destekler, olası erken doğum ve felçlik risklerinin indirgenmesine yardımcı olur, gerek duyulan folik asit seviyelerinin sağlanmasında etkilidir.
  • Gebelik süreçlerinde rahim ve rahim boynu kanser çeşitlerinin engellenebilmesinde etkili olup bu etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
  • Boşaltım sistemi hastalıkları, fonksiyon bozuklukları ve kalın bağırsak kanser çeşitlerinin olası risklerinin azaltılmasına yardımcı olur.
  • Doku oluşturulması safhalarına katılarak daha etkili doku üretimini desteklediği gibi aynı zamanda kırmızı kan hücrelerinin yapı taşlarının oluşturulmasında etkilidir.
  • Anemi, thalessemi, sickle cell anemia, Akdeniz anemisi gibi kansızlık problemlerinin etkilerinin azaltılmasına yardımcı olan ve uzun süreli kullanılması gereken folik asit desteğini içerir.

Kullanım:

  • Doktorunuz tarafında tavsiye edilmedikçe kullanmayınız. Aksi belirtilmedikçe günde bir tablet dozajı aşmayınız. Su ile birlikte tüketiniz.

İçerik:

Nature’s Bounty
Folic Acid 400 mcg 100 Tablet
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 tablet
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Folik Asit 400mcg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler:
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nature’s Bounty Folic Acid Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Nature's Bounty Folic Acid

3.8/ 5 puanladı

Kullanım Önerisi: Günde 1 tablet, tercihen yemek zamanı. Bilgi: Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, buğday, maya, balık ve sodyum içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır. - Kaynak