NBL Probiotic ATP 20 Saşe Kullananlar

NBL Probiotic ATP 20 saşe, bebek ve çocuklar için özel olarak üretilmiş prebiyotik ve probiyotik organizmalar içeren bir gıda takviyesidir. Nobel ilaç tarafından üretilmiştir.

Çeşitleri:

  • 20 saşelik ambalajlarda.

Fiyatı:

  • 37.90 TL’den başlayan fiyatlarla

İçerik:

  • Frukto oligo sakkarit, bifido bacterium lactis, lactobacillus case, lacto bacillus rhamnosus familyalarına ait probiyotik ve prebiyotik canlı organizma grubu toplamda 2 milyar ve üzeri
  • B1, B2, B6, C, E vitaminleri

NBL Probiotic ATP 20 Saşe Özellikleri:

  • İçerisinde 4 farklı probiyotik çeşidi içermektedir.
  • Bakteriler ile birlikte çeşitli vitaminler bulunmaktadır.
  • Yaklaşık 2 milyar adet probiyotik bakteri içermektedir.

Çocuklar ve Probiyotik

Probiyotiklerin hem yetişkinler hem de çocukların sağlığı üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi üzerinde de etkileri olduğu bilinmektedir. Bağırsak florasının bozulması zararlı bakterilerin çoğalmasına ve zamanla farklı hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur.

Peki doğal probiyotikler yok mudur? Kefir, yoğurt sirke gibi evlerimizde yapabildiğimiz ürünlerin tamamı doğal probiyotikler içermektedir. Bu ürünleri düzenli tüketerek probiyotiklerin vücudumuzda bulunmasına destek olabiliriz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.

Kullanım:

  • Doktorun tavsiyesine göre günde 1 veya 2 adet, yemekle veya yemek yedikten sonra çocuğunuzun sevdiği besinin içine Sabah ve akşam saatlerinde su, gıda veya süt – süt ürünleri ile birlikte karıştırılarak yedirilir.

Günde 1 veya 2 kez, sabah veya akşam yemekle beraber veya yemekten sonra gıda, su, süt meyve suyu ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanılır.

Buna benzer diğer ürünleri listelemek – incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ümran
19 Mart 2018 01:05

2,5 yaşında bir kızım var. Ek gıdaya geçtiğimiz günden beri yemek yedirmek bir işlenceydi. Bir kase çorbayı içirmek iki saat sürüyordu. Çocuk gastroenteroloji doktorumuz bize kullanımı önerdi. Hayatımız değişti. Kızım hiç yemediği gıdaları yiyiyor. Çiğniyor. Benim de psikolojim düzeldi.

NBL Probiotic ATP 20 Saşe Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

NBL Probiotic

3.8/ 5 puanladı

NBL Probiotic ATP, 2 milyar aktif probiyotik ve ek olarak 5 vitamin ve lif içeriği ile geliştirilmiş zengin förmül bağışıklık ve sindirim sistemi için yardımcı bir üründür. Bebek ve çocuklarda günde 1 veya 2 saşe, sabah ve akşam yemekle beraber veya yemekten sonra gıda, su, süt ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanılabilir. - Kaynak