Neostrata Kullananlar

Neostrata (Cilt Bakım Ürünleri) daha çok eczanelerde satılan ve yaşlanma ile dış etkenler yüzünden ciltte meydana gelen deformasyonları ve yaşlılık belirtilerini gidermek amaçlı kullanılan bir dermokozmetik bakım seti.

Neostrata Ürünlerinden bazıları şunlar;

 Pigment Jel

  • Ciltte meydana gelen koyu renklerin giderilmesi için kullanılır. İçeriği sayesinde ciltte koyu renk üreten pigmentleri absorve ederken, açık renk pigmentlerinin üretimini hızlandırır.
  • Günde iki kez olmak üzere lekelenmenin yoğun olduğu bölgelere çok ince bir tabaka halinde sürülerek uygulanır. Kullanım esnasında güneşe maruz kalınacaksa en az 30 faktör bir güneş kremi de kullanılmalıdır.

 Bionic Eye Cream

  • Göz çevresinde ortaya çıkan ince kırışıklıkların giderilmesinde ve cildin daha da gerginleştirilmesinde kullanılır. Ayrıca stres ve uyku sorunları ile ortaya çıkan gözaltı morluklarına da iyi gelir.
  • Günde iki kez olmak üzere uygulanacak bölge su ile temizlenip kurulandıktan sonra sürülür. Kullanım esnasında güneşe maruz kalınacaksa en az 30 faktör bir güneş kremi kullanıldıktan sonra güneşe çıkılmalıdır.

 Brightening Cream Spf 15

  • Güneş ve gebelik önleyici hapların neden olduğu lekelerin giderilmesinde kullanılır.
  • Günde iki kez sorunlu bölgeye ince bir tabaka halinde sürülerek kullanılır. Yaz aylarında ise en 30 faktörlük bir güneş kremi ile birlikte kullanılmalıdır.
Abone Olun
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
zeynep
17 Aralık 2016 21:50

ya arkadaşlar bu biyonic eye cream 4pha ile bionic eye cream plus arasındaki farkı bi açıklayabilirmisiniz ona göre alacamm daaaaaaa

Neostrata Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

cay posetinin hazin sonu 2

3.9/ 5 puanladı

bu markayi bana oneren arkadasima her gun isinin rast gitmesi icin dualar ediyorum, o derece iyi. piyasadaki tirt urunlere gore kabul, pahali; ancak fiyat performans olarak ust duzeyde. edit: cruelty-free bir marka olup hayvanlar üzerinde test yapmaması ve hayvanlardan elde edilen ürünleri kullanmamaları ile daha da sevdim ben bunları. - Kaynak


erisaa

3.9/ 5 puanladı

göz kreminin gözaltı morluklarını neredeyse tamamen yok ettiği gözlemlenmiştir. - Kaynak


TutkuA

3.9/ 5 puanladı

Merhabalar :D Roaccutane tedavimin bitiminden 1 ay geçti ve artık izler için çalışmalara başladık. Doktorum bana Pazartesi Çarşamba Cuma kullanmam için acnelyse diğer günler için de neostrata verdi. Kullanmaya başladım ama yüzümde ne kadar kalması gerektiğini bilmiyorum. Akşam sürüyorum ve yüzümün kızardığını görünce sabaha bırakmadan yıkıyorum. Beyaz tenliyim ve okula kırmızı gitmek istemiyorum :D Bu kremler yüzde ne kadar kalırsa etkili olur ve başka önerileriniz varsa da dinlemeye açığım. Neostrata sivilce yapar başlarda demişler ona da moralim bozuldu :KK43: 2-3 saatten fazla tutmuyorum ikisini de acaba tutsam sabaha kızarık olur mu hala o riski de alamıyorum. Yardım edin lütfenn - Kaynak


savrukyan

3.8/ 5 puanladı

kahverengi kobrısta oldu yıllar önce ve tek yanağımda amerikan hastanesine gittim neostrata verdi 70 tl o da işe yaramadı - Kaynak


yaniyosunfuatabi

3.9/ 5 puanladı

almayı düşündüğüm göz altı morluklarına iyi gelen krem. fiyatı yüksekmiş. - Kaynak