Nerox B12 Vitamin Hapı Kullananlar

Nerox B12 Vitamin Hapı ; B12 Vitamininin yetersiz kaldığı veya aşırı gereksinim duyulduğu durumlarda tüketilebilen bir gıda takviyesidir.

Nerox B12 Vitamin Hapı Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İçeriğindeki herhangi bir bileşene karşı alerjik bir reaksiyon göstermemek adına doktor kontrolü olmadan alınmamalıdır.
  • Ayrıca düzenli olarak alınan ilaçlar ve vitamin hapları varsa kesinlikle bu durumdan da doktora bahsedilmelidir.
  • Nerox B12’nin hamileler ve emziren anneler üzerinde de farklı etkileri görülebilir. Bu nedenle bu kişilerin de kullanım öncesi kesinlikle doktor onayı alması gerekmektedir.

Nerox B12 Vitamin Hapı Kullanım Şekli

  • Doktorun belirtmiş olduğu dozajda ve sürede kullanmaya dikkat ediniz. Aksi belirtilmemişse genel kullanım şekli hastalık belirtilerinin önlenmesi için günde 1 tablet iken, tedaviler için günde 2 kere olmak üzere yine birer tablettir. Tabletleri bol su ile almaya ve çiğnememeye özen gösterilmelidir.

Nerox B12 Vitamin Hapı Yan Etkiler

Nerox B12 oldukça nadir görülen yan etkilere sahiptir. Ancak bu belirtiler görüldüğü takdirde acilen bir sağlık kurumuna gidilmelidir.

  •  Yüz, ağız ve boğaz bölgesinde şişkinlikle birlikte nefes alıp vermede zorluk yaşama.
  •  Yüksek ateş ve öksürük nöbetleri.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Esma
19 Kasım 2016 21:20

Bende bu haptan kullanıyorum acayip iştah acıyo ve son 3gunde yediğim yemekler çok fazla sürekli yeme ihtiyacı duyuyorum acaba bu haptan.midir.

Erkan
21 Temmuz 2016 18:41

Slm lar Nero B12 ilaç kilo ve iştah açıyor mu bilgisi olan varmi

Nerox B12 Vitamin Hapı Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

potidik

4/ 5 puanladı

bende genel kanının aksine iştah kapatan biricik ilacım. dünyanın en unutkan ve dağınık insanını derledi topladı resmen hayatımın son döneminde. severim. çelik gibi bir sinir sisteminiz olur sayesinde. başarılı. kontrollü ve sağlıklı bir hayat için, nerox b12 için. - Kaynak


tracon

3.7/ 5 puanladı

içerisinde b1, b6 ve b12 vitaminlerini bulunduran ilaç. eşdeğeri için (bkz: benexol) - Kaynak


sevgi76

4/ 5 puanladı

Aranızda NEROX-B kullanan var mı? kızlar merhaba, benim doktorum hamileliğimin başından beri nerox-b kullanmamı söylemişti.19.haftaya girmeme rağmen henüz hapı kesmedi. bu hapın gebelik kategorisi ilk 3 ay hamilelik için A/C yazıyor. dr.uma hapı kesiyim mi dediğimde devam et dedi. tedavi ile (klomen) hamile kalmıştım. benim durumumda olan varmı. bu hap benim bildiğim gebelik bulantıları için veriliyor. başka bir nedeni var mı paylaşırsanız sevinirim.sağlıcakla kalın... - Kaynak


MersinUmut

3.8/ 5 puanladı

Burdan #Abdiibrahim e sesleniyorum bu vitamin ilaçlarının tadına ve kokusuna bir çare bulun leş gibi kokuyor :s Nerox-B12 - Kaynak


cifte kavrulmus zenci

3.9/ 5 puanladı

b1, b6 ve b12 vitaminlerinden oluşan vitamin hapı. bayağı iştah açıyor. - Kaynak