New Life CoEnz QH 100 mg 30 Kapsül Kullananlar

New Life CoEnz QH 100 mg 30 Kapsül nedir?

New Life CoEnz QH 100 mg 30 Kapsül, koenzim içeren gıda takviyesidir. Vücudun en çok enerji üreten dokuları olan kalp, böbrek, karaciğer gibi dokularda bol miktarda bulunur. Vücudumuz coenzyme Q-10 üretebilir fakat çeşitli ilaç kullanımları ve yaşlanma ile birlikte vücuttaki co-enzyme seviyeleri azalır. CoQ-10 düzeyleri yaş, egzersiz ve çevresel stres faktörlerinden olumsuz olarak etkilenebilir. New Life CoEnz QH 100 mg formülasyonu, en iyi absorpsiyonu sağlamak için yağ bazlı yumuşak jel içerisinde sunulmaktadır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 Servis=1 Kapsül New Life CoEnz QH bol su ya da meyve suyu ile tek seferde yutulmalıdır. Kapsüller küçük boyutta ve kolay yutulabilir formdadır. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez. Tercihen sabah veya akşam günde 1 defa ana öğünlerden sonra kullanılması uygundur.

New Life CoEnz QH Ne İşe Yarar?

  • Aktif Ubiquinol formunda CoQ-10 içeriği ile maksimum verim sağlar.
  • Her kapsülde 100 mg Koenzim QH içermektedir.
  • Kapsüllerin üretiminde balık jelatini kullanılmıştır
  • Domuz katkısı içermemektedir.

İçerik:

New Life
CoEnz QH 100 mg 30 Kapsül
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1 Kapsül
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 30
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Ubiquinol (CoQ10’in Aktif Formu) 100 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler:

Olası Yan Etkileri

Hassas kişilerde ilk kullanıma bağlı olarak mide rahatsızlığı, iştahsızlık, mide bulantısı, kusma ve diare gibi hafif yan etkilere neden olabilir. Bazı insanlarda alerjik deri döküntülerine neden olabilir. Ayrıca kan basıncını düşürebilir, bu nedenle düşük tansiyonunuz varsa bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın. Toplam günlük dozu, tek seferde almak yerine günde iki veya üç defa daha düşük miktarlarda almak, yan etkilerin azaltılmasına yardımcı olabilir. Doğumdan itibaren 20 hafta sonra kullanılabilir. Emzirme dönemlerinde kullanımı tavsiye edilmez. Koenzim Q-10 kan basıncını düşürür. Kan basıncını düşürmek için kullanılan ilaçların etkilerini artırabilir. Bu durumlarda bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocukların doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilmektedir. Gıda takviyesidir. Herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi ya da önlenmesinde kullanılmaz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

New Life CoEnz QH 100 mg 30 Kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kerim

4.15/ 5 puanladı

tek kapsülde 100 mg koenzim q10 içermesi bakımından iyi. ABD menşeili bu fiyat-kalite standartlarını sağlayan başka bir ürün yok. tabii dövüz kurları buradayken bir sonraki ithalatta fiyatlar nereye gider bilmem. - Kaynak