Newvital Procapil Saç Spreyi Kullananlar

Newvital Procapil Saç Spreyi, 60 ml içeren şişelerde satılmaktadır. Erkek – bayan kullanımına uygundur. Saç dökülmesine yönelik sorunlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan ürün organik tarım hammaddeleri kullanılarak elde edilmiştir. Procapil ana etken madde olup kompleks bir bileşendir. DHT etkileri ile mücadeleye yardımcı olabilir.

Fiyatı:

  • 78 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Procapil

Newvital Procapil Saç Spreyi Özellikleri, Faydaları:

  • Saç dökülmesine neden olan etkilerle mücadeleye yardımcı olabilir.

Kullanımı:

  • Temiz – kuru ya da nemli saça püskürtülür. Bir sonraki şampuan uygulamasına dek yıkamaya gerek olmamakla beraber yıkamak isterseniz yarım saat bekletiniz.

Buna benzer diğer ürünlere ulaşmak için aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saç Dökülmesi ve Bakımı

Şampuan

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir.

Saçlarım Çabuk Yağlanıyor Diyorsanız İşte Bunlara Dikkat Edin

Saç yağlanması, saç modelinin bozulmasına, saçın kirli ve soluk görünmesine neden olur. Size “Saçlarım çabuk yağlanıyor” diye şikayet edenlerdenseniz yazının devamında ki uyarılarımızı dikkate alırsanız, saçın çabuk yağlanmasına neden olan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Saçın Çabuk Yağlanmasının En Büyük Nedeni: Çok Dokunmak

Saçları sık sık taramak ve devamlı saçlara dokunmak, çabuk yağlanan saçların başlıca nedenlerinden biridir. Saçlarla oynadığınızda ellerde olan ter, yağ ve kirler saçların çabuk yağlanmasına yol açıyor. Sık sık taramak da saçlarda yağ üretimini artırır.

Saçları Sıcak Su İle Yıkamak

Sıcak su saç derisini kurutarak çok fazla yağlanmasına neden olur. Bu nedenle saçlarınızı hiçbir zaman sıcak suyla yıkamamaya çalışın. Eğer saçlarınızı soğuk su ile yıkayamıyorsanız ki bu saçlarınız için çok faydalıdır, biraz daha ılık su ile yıkamaya çalışmalısınız.

Kremli Şampuanlardan Uzak Durun

Doğru saç şampuanı seçmek her saç tipi için çok önemlidir. Yağlı saçları olanlar da saçlarının çabuk yağlanmaması için kremli şampuanlardan uzak durmalıdırlar. Aynı zamanda, saçlarınızı bol su ile iyice durulamaya da dikkat etmelisiniz. İyi durulanmayan saç, çok çabuk bir şekilde yağlanacaktır. Haftada en çok 1-2 defa saç kepeğine karşı etkili şampuan kullanabilirsiniz.

Saçları Düzleştirmek Saç Yağlanmasına Neden Olur

Saçlarınızı düzleştirici ile ya da fön makinası ile düzleştirmek saçlarınızın fazladan yağ üretmesine neden olmaktadır. Ayrıca düz fön çekilen saçlar saç derisine yapışık kalacağı için de çok çabuk yağlanacaktır.

Sağlıklı Saç İçin Beslenmeye Dikkat Edin

Aşırı yağ üretimine neden olan, cildi yağlandıran yiyeceklerden uzak durmanız gerekmektedir. Yağlı cilt,yağlı saçlar demektir. “Saçlarım Çabuk Yağlanıyor” probleminiz var ise doğru beslenmeye dikkat etmeniz özellikle hazır gıdalardan uzak durmanız gerekmektedir

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör