Nip-Fab Yüz Serumu Kullananlar

Nip-Fab Yüz  Serumu Yüzümüz her duygumuzu, her hissimizi yaşarken dışarının fark edebildiği tek organımızdır. Yüzümüzün bu özelliği yaşlanırken de gün yüzüne çıkar. Yaşlanma vücut genelinde olur ancak yüzümüzde çizgiler vs. oluşmadan yaşlandığımızın farkına varmayız. Ancak yaşlanmadan yüzümüzde oluşan çizgiler ve kırışıklıklar bizleri rahatsız eden bir problemdir. Bu problemden kurtulmak için ise Nip-fab yüz serumuna başvurabiliriz. Bu kaliteli ürün sayesinde yüzümüzdeki çizgilerden ve kırışıklıklardan kurtulmamız söz konusudur.

Nasıl uygulamalıyız ki en doğru sonucu alalım?

  • Nip-fab yüz serumunu yüzümüze dilediğimiz zaman uygulayabiliriz.
  • Uygularken dozajı yüzümüzdeki çizgilerin ve kırışıklıkların derinliğine göre belirlememiz gerekir.
  • Uygulamadan önce yüzümüzü iyice temizlediğimizden emin olmamız gerekir.
  • Sonra serumu yüzümüze belirlediğimiz dozajda uygularız.
  • Uyguladığımız serumu parmak uçları ile cildimize iyice yedirmek gerekir. Bu masaj işlemi ürünün etkisini artıracaktır. Masaj işlemi kesinlikle ürünün emilimini hızlandırmak için değildir. Çünkü ürün özel yapısı sayesinde kolayca emilir.
  • Uygulama bittikten sonra dilerseniz cildinize nemlendirici krem uygulayabilirsiniz. Bu da ürünün etkisini artırıcı bir yöntemdir fakat cilt tipinizin nemlendirici kreme nasıl tepki vereceğini bilmeniz gerekir. Özellikle alerjiniz varsa kullanmayın.

Doğal içerik, üstün formül

Nip-fab yüz serumunun içeriği tamamen doğal malzemelerden oluşturulmaktadır. Bu doğal malzemeler geliştirilen yeni özel formül sayesinde daha güçlü bir etki göstermektedir ve cildinizi yenilenmeye davet etmektedir ve cildiniz de bu daveti kabul etmektedir. Ürün içerisinde bulunan vitamin ve mineraller ile cildinizin mahrum kaldığı besin öğeleri kazandırılarak tekrar canlanması ve kendini toparlanması sağlanır.

Yüzünüzde çizgiler veya kırışıklıklar varsa bu ürünü kullanarak, bu problemlerin kökünü kazıyabilirsiniz. Düzenli kullanımda kısa bir süre için kullandığınız bu ürünün etkisini göreceksiniz ve iyi ki bu ürünü kullanmışım diyeceksiniz. Ürün beklentileriniz boşa çıkarmayacaktır.   

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nip-Fab Yüz Serumu Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Ojeler Fora

4.4/ 5 puanladı

Kokusu yine pek bayılacağınız türden degil ama pek rahatsız da etmiyor emilince gidiyor. Vaadi çizgileri doldurmak ve kırışık görünümünü azaltmak ve ciltteki kusurları blurlaştırmak benden koca bir evet aldı. - Kaynak