Nivaderm Sakal Serumu Kullananlar

Nivaderm Sakal Serumu, satıldığı sitelerde oldukça fazla iddia bulunmaktadır, site olarak bu iddialara yer vermemekteyiz. Sakal ve bıyık bakımında kullanılan sıvı formda bir üründür. 50 ml içeren şık ve sade tasarımlı şişelerde satılmaktadır. Dermatoloji uzmanınıza danışmadan kullanmamanızı öneriyoruz. Nivaderm Sakal Serumu kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • 89 TL’den başlayan fiyatlarla.

Nivaderm Sakal Serumu Özellikleri:

  • 3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerektiği belirtilmiştir.

Kullanımı:

  • Sakalsız – bıyıksız cilde günde bir defa yedirilmesi ve durulanmaması öneriliyor. Durulamanız gerekiyor ise bir saat bekletiniz.
  • Kesik – çizik – pişik – kızarık gibi etkilerin bulunmaması gerekmektedir.

Doğal Yollardan Sakal Bakımı Nasıl Olur?

  • Tatlı badem yağı ile sakallarınıza masaj yaparak bakım yapabilirsiniz, içeriğinde bulunan A,E ve K vitaminleri kıl köklerini beslemede yardımcı olabilir.
  • Hint yağı içerisinde bulunan salisik asit sayesinde sakal bakımına destek olabilir.
  • Argan yağı hem saç hem de sakallarda kullanılarak nemlendirici etki yaratır ve kıl köklerinin güçlenmesine destek olabilir.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
veysi
10 Temmuz 2018 00:19

bu ürünü daha önce abim kullanmıştı. banada 2 kutu aldı, benden çok o srun yaptı benim sakalları. yüzüme krem türü şeyleri sürmeyi sevmiyorum abimde işe yaramasa uğraşmazdım çünkü düzenli kullanmak lazım.

nihat
8 Haziran 2018 17:17

ben 34 gün oldu kullanmaya başlayalı. turkiyeden arkadaşım getirdi. biraz zaman alıyor ama oluyor boş bölgeler kıllanmaya başladı ve tuyler sertleşiyor. böyle devam ederse benim işimi görecek.