Nivea Q10 Plus Kırışıklık Kremi Kullananlar

Nivea Q10 plus kırışıklık kremi, Nivea’nın Q10 Plus ismini verdiği araştırmanın neticesi olarak kırışıklık önleyici ve mevcut kırışıklıkları giderici serisi olarak piyasaya sürülmüştür.

Nivea Q10 plus kırışıklık kremi etkili mi?

Aktif içeriği ile yaşlılık etkileri olan cilt kırışıklıklarını üzerine giderek erken yaşlanma sebeplerini ortadan kaldırır.

Nivea Q10 plus kırışıklık kremi işe yarıyor mu?

Cildin doğal yapısına yine doğal olarak katkıda bulunarak içeriğinde yer alan kreatin ile cilt dokusunun yenilenmesi ve onarılması sürecine katkı sağlar. 

Nasıl etki eder?

%30 oranında eklenmiş nem dengesi ile birlikte gelişmiş Q10 formülü bir arada çalışarak cilt kırışıklıklarının gözle görülür bir şekilde azalmasına ve onarılmasına yardımcı olarak aynı zamanda yeniden kırışıklık oluşumunu engellemeye çalışır.

Nasıl kullanılır?

  • Temizlenmiş cilde uygulanmaktadır.
  • Yüz, dekolte, boyun bölgesine masaj yaparak yedirilerek günde bir defa kullanılmaktadır.
  • Göz çevresi için uygun değildir.
  • Cilt tiplerinin tamamı için kullanılabilmektedir.
Abone Olun
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nur
11 Haziran 2017 18:17

Merhaba yaşım genç daha 21 yaşındayım ama göz altımda ince çizgiler var buda beni rahatsız ediyo özellikle gülünce çok belli oluyo bu kremi kullansam bir zararı olurmu ? Yaş tavsiyesini göremedim şimdiden teşekkürler ??

candan
13 Haziran 2016 23:37

kaç yaş aralığı kullanmalı?

Nivea Q10 Plus Kırışıklık Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Pudra tozu

4/ 5 puanladı

Sevdik bu kremi. Tavsiye derim sadece yaşı büyüklere mi hayır! Mimik ve yanlış kozmetik kullanımından ciltte çizgi belirginliği yaşayan tüm bayanlara tavsiyem. - Kaynak


Ojem rujum rimelim

4.4/ 5 puanladı

Nıvea yı kullanmaya başladığımdan beri sabah sürmem yeterli oluyor akşama kadar nemli bir cilde sahip oluyorum en başta bu özelliğini çok sevdim cidden benim için büyük bir sorundu bu. - Kaynak