Nivea Q10 Tayt Kullananlar

Nivea Q10 Tayt ürününün Nivea markası ile hiçbir ilgisi yoktur. İnternette aranmaya başlayan bir ürün olduğu için sadece bilgi amaçlı olarak bu yazıyı sizlere hazırladık. Ürünün resmi satış sitesinin adında Nivea adı mevcuttur fakat ek kelimeler kullanılarak farklı bir alan adı üzerine kurulmuş bir sitedir.

Ürünün satıldığı site Nivea markasının resmini ve hatta tüm site alt yapısında Nivea markasına ait renk tonlarını kullanmıştır. Taytların Nivea ile bir alakası yoktur. İletişim, hakkımızda alanları, bilimsel veriler, ispatlanmış klinik çalışmalar dahil herhangi bir veri yoktur. kullananlar.com.tr olarak bu site ve ürünleri ile bir ilgimiz yoktur. Sitemiz tarafsız olarak ürün tanıtmakta ve siz değerli kullanıcıların yorumlarına sunmaktadır. Ürün ile bir bağımız olmadığı için kullananlar.com.tr sorumlu tutulamaz.

Nivea Q10 Tayt kullananlar var ise olumlu – olumsuz yorumlarını sitemize bırakarak diğer bireylerin faydalanmasını sağlayabilir. İlaç değildir, zayıflatamaz, tedavi edici özellikler içermez.

Fiyatı:

  • 79 TL’den başlayan fiyatlarla.

Kullanımı:

  • Dilediğiniz zaman – sıklıkta giyebilirsiniz.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Zayıflama Ürünleri

Abone Olun
Bildir
57 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Tijen kesim
22 Temmuz 2020 11:34

Nivea açıklama yaptı tayt üretmiyoruz diye sahte ve dolandırıcılar.Sakın aldanmayın.Ben aldım kandırıldım.Çok kötü..

can nuray
21 Temmuz 2020 15:30

Nivea markasını kullanarak termal tayt satışı yapan Anda ihtiyaç ve tüketim adlı firmaya itimat etmeyin.

1 6 7 8