Nivea Sun 50 Faktör Kullananlar

Nivea sun 50 faktör aynı zamanda cilt bakımı da yapan güneş kremidir. Uzun süreli UV ışınlarına karşı koruma sağladığı gibi cildin ihtiyaç duyduğu nem oranını da vererek etkili bir bakım oluşturur.

Nivea sun 50 faktör etkili mi?

İçeriğinde yer alan Hydramin ile etkin bir bakım ve güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma duvarı oluşturur.

Nivea sun 50 faktör işe yarıyor mu?

UVA-UVB ışınlarına karşı 50 faktörlü etkisiyle koruduğu gibi aynı zamanda cildi besleyerek daha sıkı ve daha yumuşak bir cilt için gerekli cilt bakımını yapar.

Nasıl etki eder?

Suya dayanıklı etken maddeleri sayesinde cilde derinlemesine nüfuz eder ve gerekli bakımı sağlayarak güneş koruma sistemini aktifleştirir.

Nasıl Kullanılır?

  • Güneşli ortama girmeden önce açık olan bölgelerinize uygulayınız.
  • Kullanıldığı an itibariyle güneş korumasını sağlar.
  • Güneş koruyucu özelliğinin yanında cildinize doğal bakım sağlar.
  • Su ile temaslarınızın ardından tekrar uygulayınız.

 

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Nevşin
3 Haziran 2017 13:35

nivea güneş kremi 50 faktör geçen yaz kullandım etkiliydi ama fiyatları çok fazla…

Nivea Sun 50 Faktör Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

gri balikcil·

3.8/ 5 puanladı

güneş kremi benim için yazı ifade eden kokudur. yaz deyince deniz ve kum kokusuyla birlikte nivea güneş kremi kokusu gelirmiş aklıma. geçen yaz arko'nunkini deneyince farkettim. denize gittim ama, allah allah, deniz kokusu bile bir değişik geliyor. sonradan dank etti kafama, krem kokusunun eksik olduğu. kışın yazı özledikçe açıp açıp koklarım. bir de bunun mavi kutulu kremi acayip güzel kokar. ayrıca cam şişeli bir deodorantı vardır o da krem gibi ve şahane kokar. bir de portakallı losyonları vardır böyle pompalı kutuda, benim için ekmek gibin su gibin bir şeydir, o da müthiş kokmaktadır. ya bunların bütün ürünleri çok güzel kokuyor lan. - Kaynak


Relaxx

3.8/ 5 puanladı

biz nivea sun baby 50 faktör kullanıyoruz bizim bebiş ilk denize girdiğinde 4,5 aylıktı hiç sorun yaşamadık tavsiye ederim. - Kaynak