Nofleck Kullananlar

Nofleck, çil – leke bakımına yardımcı olabilir. krem formundadır. Tüm vücutta uygulanabilir. Bitki öz – ekstrat ve yağları ile üretildiği belirtilmiş olmasına rağmen ne formül bilgisi ne de üretim – dağıtım – satışına dair resmi belgelere ulaşılamamıştır. Kapıda kargo seçeneği ile satılmaya çalışılmaktadır. Ürün hakkında klinik test sonuçları – bilimsel araştırma raporları ev diğer gerekli evraklar bulunmamakta ya da satıldığı sitelerde paylaşılmamaktadır. Uzman Cilt doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz.

Fiyatı:

 • 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Nofleck Özellikleri:

 • Çil – leke bakımına destek olabilir.
 • Serum formu da mevcuttur.
 • Tüm cilt tiplerinde ve erkek – kadınlar tarafından kullanılabilir.

Kullanımı:

 • Cildinizi temizleyerek kurulayınız.
 • Kremi masaj yaparak yediriniz.
 • İstenilen cilt bölgelerinde tercih edilebilir.
 • Bir şişe krem bir aylık kullanım imkanı sunar ( sadece bir bölge için )

Aşağıda yazılanların ürün ile ilgisi bulunmamaktadır. Editörümüz tarafından yazılmış olup bilgilendirme amaçlıdır.

Cilt Lekesini Gidermenin Yolları

Cilt bakımı kadınlar açısından en hassas konulardan biridir. Yapılacak bakımlarla özellikle dış etkenlere karşı korumalar yapılmalıdır. Cilt lekeleri eğer korumasız bırakılırsa kırışmalar, solmalar başlayacaktır. Cilt lekeleri ten rengi ister açık ister koyu renk olsun her daim başa gelebilecek sıkıntılı bir cilt sorunudur. Bu durumun başlıca sebebi olarak güneş gösterilebilir. Aşırı derecede güneş altında kalındığında özellikle alın bölgesi, yanaklar da cilt kararmaları başlar. Bunun için yapılacak kişisel koruma mutlaka yüksek faktörlü kremlerle korumaktır.

Cilt Lekeleri Neden Olur?

Cilt lekeleri özellikle yaşla birlikte kahverengi lekeler, gebelikle oluşan lekeler, sivilcelerin bıraktığı lekeler şeklindedir. Cilde rengi veren melanin pigmentidir. Bunun bir bölgede yoğunlaşması demek cilt lekesi oluşumu demektir. Kimyasal içerikli ürünlerin sık kullanımı, fazla güneşlenmek, solaryum ve genetik faktörler sebeplerdir.

Cilt Lekeleri Nasıl Yok Edilir?

Cilt lekeleri yok etmek için doğal yollar, kozmetik yollar ve medikal yollar uygulamaları vardır. Bir başka yöntem ise cilt lekelerini yok etmek için renk açıcı yöntemlerden biri olan mezoterapi uygulamasıdır. Mezoterapi ile deri altına vitamin gönderilerek hücrelerin yenilenmesi sağlanır.

 • Cilt lekeleri oluşumunda en önemli sebep güneş ışınlarıdır.
 • Cilt lekelerinden kurtulmak için kişisel yapılabilecek en güzel önem yüksek faktörlü korumalı kremlerdir.
 • Cilt lekelerinden korunmak için kozmetik yollar ya da medikal yollar da mevcuttur.
 • Özellikle gebelik dönemleri cilt lekeleri oluşumunda en sık rastlanan dönemlerdir.

Cilt lekeleri özellikle gebelik dönemlerinde sık sık oluşur. Bazen doğumdan sonra kaybolur bazen de oluşan bu lekeler kalıcı olur. Genelde lekeler kahverengidir. Bunların tedavi edilebilme şansı vardır. Ancak daha alt tabakalara yerleşim söz konusu olmuşsa tedavi zorlaşır. Açık tenli kişilerde bu lekelerin tedavisi olur, koyu tonlu kişilerde bu durum uzayabilir.

Diğer kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Adile
22 Eylül 2018 12:22

Nofleck vücut lekelerinde de etkili mi?