Noreva Ürünleri Kullananlar

Noreva Ürünleri, Noreva Kosmetik adı altında faaliyet gösteren marka yurt dışı menşeilidir. Cilt bakım, kozmetik ürünler satan firmanın Türkiye merkezi ya da şubesi yoktur. Ünlü cilt bakım markalarının reyonlarında satılmaktadır. Noreva Ürünleri kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler. Markanın bazı ürünleri aşağıda sıralanmıştır.

Fiyatı:

  • 39 TL’den başlayan fiyatlarla.

Çeşitleri, Özellikleri, Faydaları:

  • Noreva Sebodiane Sebum Regulating Micro Emulsion 30 ml 71 TL

Saç bakım ürünüdür. Deri pullanmasını giderir. Cilt floransına olan olumlu katkıları ile ön plana çıkmaktadır.

  • Noreva Sensidiane Intolerant Skin Care Rich Texture 40 ml 71 TL

Göz ve çevresinin bakımına yardımcı olur. Hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiştir. Besleyici ve nemlendirici özellikler içerir. Cilt toleransının güçlendirilmesine hizmet eder. Neutrazen Pro patenti ile ön plana çıkmaktadır. Paraben bulundurmaz.

  • Noreva Sensidiane Soothing No Rinse Cleanser 500 ml 80 TL

Hassas ciltler için temizleyicidir. Cildin rahatlatılmasına yardımcı olur. Deterjan maddeleri bulundurmamaktadır.

  • Noreva Exfoliac Global 6 Corrective And Unclogging Imperfections Care 30 ml 85 TL

Sivilceye yatın ciltler için formüle edilmiştir. Lipobactol içeriklidir. Salisilik Asit ile güçlendirilmiştir. OMEGA asitlerine sahiptir. Sivilceye neden olan etkenlerle savaşır.

  • Noreva Trio White Corrector Pen Targeted Action 10 ml 89 TL

Cilt lekeleri ile mücadele eder. Slikon aplikotör uç kısmı ile kolay uygulama imkanı sunar. Gece uyumadan önce temiz cilde sürülür ve durulanmaz.

  • Noreva Aquareva 24h Moisturizing Cream 40 ml 62 TL

Atoik cilt sorunları ile mücadelede etkili cilt bakım ürünlerinden olup kuru ciltlerde de uygulanabilir. Cilt yapısının güçlenmesine destek olarak su kaybının en aza indirilmesine katkı sunar.

Diğer bakım ürünlerini incelemek isterseniz aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakım

Güzellik ve Bakım

Abone Olun
Bildir
6 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Ayşe Işık
7 Temmuz 2018 14:28

Noreva Türkiye şubesi 2016 yılından beri mevcut. Türkiye’de 500 eczaneye yakın bayilikleri bulunmakta. Distribütörlüğünü de RADIKS PHARMA DERMOKOZMETİK yapmakta. Ürünleri tamamen tedaviye dönüktür ve çok başarılıdır. Sivilce-Akne, Batık, Hassasiyet, Rozasea, Leke, Atopik dermatit ben seboreik dermatit, Anti Aging ve günlük nemlendirici bakım ürünleri mevcuttur. Ürünlerinin hızlı ve etkili tedavileri sayesinde kısa sürede Türk dermatologlarının en çok tercih ettiği markalardan biri haline gelmiştir.

Halil Toprak
21 Şubat 2018 22:48

noreva ürünleri kullananlar var mı , nasıl bir marka ? Sivilce ve akneler için olan kremini kullanmak istiyorum . benzer ürünler kullanmdm önced en ama pek etksini göremedim . noreva ürünleri işe yarar mı ?

Nilayda
15 Mayıs 2018 12:58
Reply to  Halil Toprak

Kesinlikle sivilce içinçok iyi bir krem özellikle düzenli kullandığın sürece şaşırtıcı bir şekilde etkisini görüceksin 🙂

Sinem g
24 Mayıs 2018 22:00
Reply to  Halil Toprak

Sivilce tedavisi için exfoliac serisinden foaming jel ve acnomega 100 ürünlerini kullandım koşa süre için büyük oranda sivilcelerden kurtuldum kesinlikle tavsiye ederim

Esmer
6 Ağustos 2018 23:52
Reply to  Sinem g

Kullanımı nasıl acaba

Zeynep
9 Haziran 2019 12:05
Reply to  Halil Toprak

Selamlar herkese ben Noreva ürünlerini 3 yildir düzeli kullaniyorum.ilk önce yüzyikama jelinden baslamistim fakat pahali gelince zamanla biraktim .benim cildim oldukca yagli akneli ve büyük gözenekli ..noreva nin Exfoliac soin anti imperfections kremini kullandim.(make up niyetine) yüzün yaglanmasini engelliyor ve mat bir görünüm veriyor tabii ardindan ayni ürünün sade kremini aldim henüz bugün denedim. akebinde yüzdemde hafif bir karincalanma hissi verdi tüm gün boyunca .ben bu karincalanma hissinin iyi seylerin oldugu yönünde yorumluyorum.iyilestirici kolegenleri harekete geciriyor ve cildin yenilenmesine, gözeneklerinde kücülmesini sagliyor diye büyük ümit icerisindeyim.bu ürünüde 3 ay kullandiktan sonra buraya yorum atacagim ama bu marka kesinlikte tavsiye edilir.bana… Devamını oku