Nuroheat Kullananlar

Nuroheat, sırt, boyun, bel, omuz ağrılarının ısı etkileşimi uygulanarak giderilmesine yardımcı olan bir ürün olup ilaç değildir.

Fiyatı

 • 20 TL

Çeşitleri

 • Büyük boy, her pakette iki adet ısı bandı.

Özellikleri, faydaları

 • Nuroheat kullananlar ısı bandını yerleştirdikten sonra cilt yüzeyinde ısınma oluşturarak ağrılarının azaltılmasına yardımcı olabilirler.
 • Ağrı ve sızıların ısı kullanılarak azaltılmasına yönelik çalışmaktadır. Cilt yüzeyi ve katmanlarına ısı yollayarak ağrının azaltılmasına yardımcı olur.
 • Isı bandı yerleştirildikten sonra 5 dakika içerisinde ısıtıcı etkisini göstermektedir.
 • Ağrının azaltılarak gevşemesinde etkilidir.

Notlar

 • Isı bandı her 24 saatte sadece 1 tane kullanılmalıdır.
 • Aşırı cilt hassasiyeti veya reaksiyonu bulunan bireyler kullanmamalıdır.
 • Yanmış, çizilmiş, yara bağlayan cilde uygulanmamalıdır.
 • 12 yaşından küçüklerde ve yaşlılarda sadece doktor kontrolünde kullanılmalıdır.
 • Cilt hassasiyeti oluşturması durumunda veya ağrının ilk on dakika içerisinde aynı kalması – artması durumunda ısı bandını çıkartınız ve doktorunuza danışınız.

Kullanım

 • Temiz, kuru ve herhangi bir ürün kullanılmamış cilt yüzeylerine yapıştırınız. Ardından kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Su ile temasından uzak durunuz.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

21 Yorum - "Nuroheat"

Bildir

İngiliz mali yazmışlar kutudaki yazılanlar yalan
danışma hattı eğer cevap verirse yarın kalaylıyacağım

Yapismiyor ve isitmiyor. Kutusu janjanli o kismini iyi yapmislar

Bu kadar amacı dışında bir ürün görmedim eczane tavsiyesi ile aldım çok pişmanım yapışma özelliği yok , ısı bandı demişler yaklaşık bir 10 saat oldu hala hiç bir ısı belirtisi yok tam bir rezalet ağrılar arttı tam tersine onami yanayım 20 lira verdim onami yanayım

Bir paket ecz nin tavsiyesi ile aldım ve hayal kırıklığı hiç etki yok bir saatten fazla oldu ne sı ne de agrida bi razalma

Merhaba bizde aldık diğer ürünler fazla yakıyor bu daha az yakan ve daha iyi sonuç elde edersiniz dediler reklamlarla beraber demek istedik fakat ne umduğumuz gibi çıktı nede denildiği gibi bir ürün hiç mi hiç işe yaramayan kutu üzerinde yazanla hiç alakası olmayan bildiğin kırtıklı kuruş etmeyecek bir ürün bir o kadarda pahalı işe yarasa verdiğine deydi dersin ama daha başta yapışmayan sonra hiç bir etkisi olmayan bir içeriğe sahip ürün kesinlikle aldanıp kullanmayın alın aktardan ardıç yağı ağrıyan yerinize masaj yapın daha etkili . Ben yinede bu tarz ısı bandı kullanıcam derseniz daha başka olan gerçekten işe yaradığı kanıtlanmış… Devamını oku

Yorumları okuyup ona rağmen kullananların abartdığını düşünüp yinede bel ağrım için almıştım. Fakat gördüm ki yorumları yapan arkadaşlar az bile yazmışlar. Ben hayatımda bu kadar amacından uzak ve hiç bir işe yaramayan bir ürün daha görmedim. Reklam için harcanan bütçenin bir kısmını keşke ürünü geliştirebilme adına kullansaydınız. Gerçekten çok yazık.

Ben hayatımda bu kadar kötü bir işi bandı görmedim hiç bir etkisi yok kesinlikle alınacak bir ürün degil

En ufak bir ısı yok. Yapışmiyor ve hiç bir etkisi yok. Yorumları okuyana kadar hatalı bir ürüne denk geldim sandım.

hiç güzel değil tavsiye etmem verilen paraya yazik isida yok yapişmiyorda

Nuroheat Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

dinamo

3.8/ 5 puanladı

içerdiği demir tozunun hava ile teması sayesinde (oksitlenme/paslanma) sekiz saat boyunca sabit ısı vererek kas ve eklem ağrılarını gidermeye yardımcı rb ürünü ısı bandı. ütü ile ısıtılmış havlunun teknolojik hali. sıcak su torbasının saatlerce soğumayan modeli. akarı kokarı olmayan, etken madde içermeyen, tahrişe neden olmayan güvenli yakı. - Kaynak