Nutrade Arginnie HCL Kullananlar

Nutrade Arginnie HCL Nedir?

Nutrade Arginnie HCL yüksek saflıkta arginine amino asit içeriği ile sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Aynı zamanda magnezyum çinko ve b6 vitaminleri ile güçlendirilmiş içeriği sayesinde enerji seviyesinin artmasında ve büyüme hormonunun salgılanmasında yardımcıdır. 1 servisindeki 7 gr a yakın arjinin içeriği sayesinde spor esnasında performans artışı sağlarken kas dokusuna daha fazla oksijen ve amino asit taşınmasında yardımcı olmaktadır. Kaliteli hammaddeler kullanması ile bilinen Nutrade markasının en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almakta ve aynı zamanda Türkiye’de en çok satılan arginine ürünleri arasında yer almaktadır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Spor yapılan günlerde spordan 30 dk önce 1 servis kullanılır. Orta ve ileri seviye sporcular 1 servis de akşam yatarken kullanabilir. spor yapılmayan günlede ise akşam yatarken 1 servis olarak alınmalıdır. Ürünün 1 servisi 10 gr dır. Ürün içerisinden ölçek çıkmaktadır.

Kombinasyon:

Pozitif protein dengesi için Nutrade Arginine protein tozu, BCAA ve glutamin ürünleri ile kombine edilmelidir. Spora ilk başlayan kişilerin termojenik yağ yakıcı ve pre-workout ürünlerle birlikte kullanması tavsiye edilmez. Performans artışı için kreatin ürünleri ile kombine edilebilir. Birlikte kullanılıyorsa tercihen protein tozu ve gainer ürünleriyle karıştırılmadan kullanılması önerilir.

Ne İşe Yarar?

  • Arjinin HCL içeriği ile kas dokusuna daha fazla besinin taşınmasında rol oynar.
  • Spor esnasındaki performansı iyileştirir.
  • Büyüme hormonunun tetiklenmesinde yardımcı olur.
  • Yüksek saflıktaki içeriği dolgu maddesi içermez.
  • Almanya’da üretilmekte ve Türkiye’ye buradan ithal edilmektedir.
  • Türkiye’de en fazla tercih edilen arginine ürünleri arasında yer almaktadır.

İçerik:

Nutrade
Arginine HCI 720 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 10 Toz
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 72
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Arjinin (Arginine HCI) 6670mg
Magnezyum (Magnesium Oxide) 250mg
Çinko (Zinc Oxide) 13,3mg
B6 Vitamini (Pyridoxine Hydrochloride) 3,70mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Diğer İçerikler: L-Arjinin HCI(%66.7),Kıvam Arttırıcı:mikrokristalin Selüloz,Asitlik Düzenleyici:Strik Asit,Renklendirici,Doğal Portakal Aroma Vericisi, Çinko Oksit,Tatlandırıcı;:Sukraloz,Pridoksin Hidroklorit(B6 Vitamini)

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrade Arginnie HCL Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

namıl

4.49/ 5 puanladı

koaly karışıyor tadı da fena deil hardline la kıyaslanamaz ama etkisi ilk başta iyiyken daha sonra giderek azalıyor gibi bu yüzden de ölçek sayısını arttırmak gerekiyor. tabii envayi çeşit supplement kullandığımdan artık vücudum da tolere ediyor olabilir orası ayrı. - Kaynak