Nutrade Beta Alanine Kullananlar

Nutrade Beta Alanine Nedir?

Nutrade Beta Alanine saf beta alanin içerikli sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Tek serviste sunduğu yüksek kalitedeki 1500 mg beta alanine ile performansı arttırmak için formüle edilmiştir.Şiddetli fiziksel egzersiz sırasında (özellikle kasların enerji üretme amacı ile glikojeneziye başvurduğu anaerobik egzersizlerde), laktik asit üretimi büyük miktarda artar. Laktik asit ve diğer metabolik atıklar kas dokularında birikirler ve kas yorgunluğu ile fiziksel performansın düşmesine neden olan asidik bir ortam yaratırlar. Yüksek yoğunluktaki laktik asit kas kasılmalarına neden olurken, kasların düzgün çalışmama ihtimalini arttırır.

Kullanımı Nasıl Olmaldır?

Spora yeni başlayan kişilerin kullanımına uygun değildir. Orta ve ileri seviye sporcular için formüle edilmiştir. Spor günleri spordan 15-20 dk önce tercihen aç karnına alınmalıdır. Ağırlık antrenmanı öncesi kardiyo egzersizleri yapılıyorsa spora başlar balamak kullanılabilir. Spor olmayan günlerde kullanımı tavsiye edilmez.

Ne İşe Yarar?

  • Spor esnasında performansı iyileştirir.
  • Motivasyonu ve odaklanmayı arttırır.
  • KAs yorgunluğunun gecikmesinde faydalıdır.
  • Kaliteli hammadde kullanılarak Almanya’da üretilmiştir.
  • İlk defa 2017 yılında Tükiye’ye ithal edilmiş ve birçok sporcunun ilk tercihi olmuştur.
  • Aromasız ve şeker katkısızdır.
  • Kolay karıştırılabilir formda üretilmiştir.

Kombinasyon:

Performans artışını desteklemek için sıklıkla kreatin ürünleri ile kombine edilmektedir. Günlük 5 gr üzerinde kullanımı sakıncalı olabilir. Bu yüzden eğer ayrıca pre workout ürünü kullanılıyorsa beta alanin değeri göz önünde bulundurulmalıdır. Bu ürün kullanırken yeterli protein desteğinin alınması gerekir. Protein tozları ve amino asitler kaslardaki pozitif protein dengesi için bu ürünle birlikte kullanılabilir.

İçerik:

Nutrade
Beta-Alanine 300 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 1.5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 200
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Beta Alanine 1500 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrade Beta Alanine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

kemal ata

3.32/ 5 puanladı

tadı ve kokusu ilaç gibi. 10 gündür kullanıyorum ilk 3 gün yüzüm kıpkırmızı oluyordu ama sonradan düzeldi. creatine ile alındığında resmen bomba yapıyor. - Kaynak