Nutrade Creatine Kullananlar

Nutrade Creatine Nedir?

Nutrade Creatine 100% saflığa yakın kreatin monohidrat içeriği ile tasarlanmış gıda takviyesidir. İlk defa 2016 yılının sonunda üretilmiş ve Türkiye’ye ithal edilmiştir. 500 gr 100 servislik avantajlı boyu ile birçok sporcunun ilk tercihi arasında yer almıştır. Kolay karıştırılabilir formda ve aromasız yapıdadır. Karıştırıcı içerisinde topaklanma yapmaz.

Faydaları Nelerdir?

  • ATP üretimini destekler bu sayede spor esnasında enerji verir.
  • Hacim kazanımına yardımcı olur.
  • Performansı iyileştirerek daha yoğun antrenman çıkarmaya yardımcı olur.
  • Kaliteli hammadde kullanılmış ve Almanya’da üretilmiştir.
  • Yeni nesil kreatin olup yükleme gerektirmez.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Spor günleri tercihen spor sonrasında protein tozu yada gainer ürününe karıştırılarak alınması tavsiye edilmektedir. Spor olmayan günlerde ise kahvaltıdan yarım saat sonra kullanılması gerekir. Ara verilmeden en az 1 ay boyunca kullanılması tavsiye edilmektedir. 2 ay düzenli kullanımı sonunda en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir.

Yükseleme yapılarak kullanım şekli: İlk 5 gün günde 20 gr kreatin tüketilir. 5 gr lık servislerde günde 4 kere tercihen tok karnına alınır. Sonrasında normal günlük kullanıma devam edilmelidir. Yükleme dönemleri dışında günlük 5 gr lık kullanımın üzerine çıkılmamalıdır. Bol sıvı ile tüketilmelidir.

Kombinasyon:

Nutrade Creatine kullanırken yeterli amino asitin kas dokusuna ulaştığından emin olmak gerekir. Bu yüzden tercihen protein tozu ve amino asit takviyeleriyle birlikte kullanılır. Kişisel ihtiyaca göre diğer takviyelerle kombine edilebilir. Spora yeni başlayan kişilerin pre-workout ürünlerle birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

İçerik:

Nutrade
Creatine Monohydrate 500 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kreatin Monohidrat 5000 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrade Creatine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

han

4.45/ 5 puanladı

00 servis olması büyük avantaj.. yükleme yaparak kullandım ve ilk 3 günde bariz bir hacim artışı buna bağlı olarak 800 gr kilo artışı oldu. spor esnasında bir c4 kadar performans vermese de biraz istek uyandırıyor. ürüne bakınca zaten gerçek kreatin olduğunu anlıyorsunuz bu manada suda şeker gibi eriyor. fitbull a gelince her zamanki kalite anlayışı ve hızı ile sporseverlerin sayında olmaya evam ediyor - Kaynak