Nutrade Glutamine 700 gr Kullananlar

Nutrade Glutamine 700 gr Nedir?

Nutrade Glutamine 700 gr sporcular için formüle edilmiş yoğun antrenman sonrasında toparlanmayı destekleyici gıda takviyesidir. Yüksek saflıktaki içeriği ve 700 gr lık avantajlı boyu ile Türkiye’de en fazla tercih edilen glutamin takviyeleri arasında yer almaktadır. Çilek aromalı olarak üretilmekte ve lezzetli bir alternatif olarak diğer ürünlerden farklılık göstermektedir. Dolgu maddesi eklenmeden yüksek saflıkta tasarlanmıştır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Spor günleri kullanımı spordan hemen sonra olarak tavsiye edilmektedir. Orta – ileri seviye sporcular aynı zamanda yatmadan önce 1 servis olarak kullanabilir. Spor olmayan günlerde ise sadece akşam yatarken kullanılması tavsiye edilmektedir. Akşam yatarken alınması büyüme hormonunu tetikler. Ve uykuyu düzenler. Spor sonrası kullanımlarda gainer ve protein tozları ile karıştırılarak alınması tavsiye edilmez. BCAA ve diğer amino asilerle birlikte kullanımı uygundur.

Ne İşe Yarar?

  • En iyi hammaddeler kullanılarak üretilmiştir.
  • Almanya’da dolum yapılmata ve hijyenik ortamlarda üretilmektedir.
  • Tek kutuda 100 servis içeriği ile fiyat avantajı sağlamaktadır.
  • Toparlanmaya yardımcıdır.
  • Büyüme hormonunun salgılanmasını tetikler.
  • Kas yıkımını engeller ve gelişimi destekler.

 Kombinasyon:

Temel olarak BCAA ve protein ürünleri ile kombine edilmelidir. Spor seviyesi ve kişisel hedefler doğrultusunda diğer suplement ürünleri kombinasyona eklenebilir. B6 vitamini ile birlikte kullanılması ürünün verimliliğini arttırır.

İçerik:

Nutrade
L-Glutamine 700 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 7 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 100
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
L-Glutamine 5000 mg
Olive Leaf Extract 25 mg
Piperin 1 mg
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrade Glutamine 700 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

akif yoğurtçu

4.53/ 5 puanladı

ervis sayısı bakımından avantajı var. her ne kadar Kyowa Hakko kullnanıldığı söylense de kesinlikle 100% kullanılmıyor zira saf olsaydı bu fiyatın 2-3 katına satılırdı. yine de bu markayı diğer markalara göre daha şeffaf buluyorum. özetle alıp kullanılabilecek bir ürün tavsiye ederim. eğer daha önce glutamin kullandıysanız özellikle akşam kullanımlarda farkı hissedeceksiniz. - Kaynak