Nutrade Protein Tozu Kullananlar

Nutrade Protein Tozu?

Nutrade protein tozu 30 gr lık tek servisinde 23.1 gr yüksek saflıkta protein içeren sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Zengin amino asit içeriği kas gelişimini destekler ve yoğun antrenman dönemlerinde katabolik süreci önler. Almanya’da üretilmekte ve dolgu maddesi kullanılmadan yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kreatin ve ucuz amino asitler kullanılmadan izole protein ağırlıklı içeriği sayesinde en iyi sonuçların alınmasında faydalıdır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kana hızlı karışabilme özelliği sayesinde önceliki kullanım zamanı spor sonrası olarak tavsiye edilmektedir. Kişisel protein ihtiyacı ve antrenman seviyesi de göz önünde bulundurularak spordan yarım saat önce kullanımı uygundur. Spor olmayan günlerde ara öğünlerde ve sabah uyanır uyanmaz kullanılabilir. Kana karışım hızını etkilememek için tercihen su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ürünün 1 ölçeği 30 gr dır. 1 kutu ürün 75 servislik kullanım için yeterlidir.

Ne İşe Yarar?

  • Kas kütlesi kazanımını destekler.
  • Toparlanmaya yardımcı olur.
  • Günlük protein ihtiyacının karşılanmasında yardımcıdır.
  • Zengin amini asit profiline sahiptir.
  • Lezzetli içeriği sayesinde birçok sporcu tarafından beğenilmektedir.
  • Kaliteli hammaddeler kullanılarak formüle edilmiş ve Almanya’da yüksek standartlarda üretilmiştir.

Hangi Ürün İle Kür Yapılır?

Orta-ileri seviye sporcuların en iyi sonuçlara ulaşabilmesi için tercihen glutamin ve BCAA amino asitleriyle birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Kişisel hedefler doğrultusunda pre-workout ve creatine ürünleri ile birlikte kullanımı uygundur. Su ya da meyve suyu ile karıştırılarak kullanılabilir. Ürün içerisinden ölçek çıkmaktadır.

İçerik:

Nutrade
Premium Protein 2250 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 30 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 75
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 115
Yağ 1,5 g
Doymuş Yağ 1 g
Sodyum 22 mg
Toplam Karbonhidrat 2 g
Diyet Lif 0,7 g
Şeker 1,14 g
Protein 23,1 g
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Whey Protein İzolatı, Whey Protein Konsantresi, Süt Protein İzolatı, Yağı Azaltılmış Kakao, Guar Gamı, Doğala Özdeş Çikolata Aroması, Sukraloz.

 

 

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrade Protein Tozu Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.46/ 5 puanladı

6 yıldır düzenli spor ve 4 yıldır düzenli supplement kullanıyorum. bir ürünü almadan önce uzun uzun araştırma huyum vardır. bizzat ithalatçısını mutlaka arar kafamdaki sorulara cevap ararım. bu ürün kullandığım 6. ürün. 6. ürün derken 6. farklı markanın ürünü yoksa şimdiye kadar 90 dan fazla ürün bitirmişimdir. aldığım sonuçları sıralayım gerisine siz karar verin.. 1) dymatize iso 100 2) nutrade premium whey 3) optimum hydrowhey 4) weider premium whey 5) optimum gold whey 6) myprotein whey impcat - Kaynak