Nutrade Weight Gainer Kullananlar

Nutrade Weight Gainer Nedir?

Nutrade Weight Gainer kilo kazanımı hedefleyen ve bulking dönemlerindeki sporcular için formüle edilmiş yüksek kalori içeren gıda takviyesidir. Tek serviste 75 gr karbonhidrat içeriğine karşılık şekerden gelen karbonhidrat miktarı 0 gr’dır. Bu sayede temiz ve homojen hacim kazanımını desteklemektedir. Yeterli antrenman ile bölgesel yağlanma olmadan kısa süre hacim kazanımını desteklemektedir. Aynı zamanda tek serviste içerdiği 16 gr a yakın protein desteğiyle kas gelişimini destekler ve amino asit takviyesi sunar.

Ne İşe Yarar?

  • Kilo ve hacim kazanımını destekler.
  • Bulking dönemlerinde kullanıma uygundur.
  • Şekersiz içeriği ile yağlanma riski oluşturmaz.
  • Glikojen depolarını yenileyerek spor esnasında performansı iyileştirir.
  • Doldu maddesi içermez.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Tercihen spordan sonra tek başına yada protein tozları ile karıştırılarak alınır. Aynı zamanda spordan 30-45 dk önce de kullanılabilir. Spor olmayan günlerde iyi bir ara öğün alternatifi olarak kullanılabilir. Hızlı kilo kazanımı hedefleyen kişiler yatmadan önce kullanabilir. Ürünün içerisinden ölçek çıkmaktadır.

Kombinasyon:

Pozitif protein dengesi için tercihen protein tozları ve amino asit ürünleriyle kombine edilmelidir. Orta – ileri seviye sporcular hedefleri doğrultusunda performans arttırıcı ürünler ve hormon tetikleyici ürünlerle kombine edilebilir. Amino asitlerle beraber kullanımlarında karıştırılarak kullanılması amino asitlerin emilimini yavaşlatabileceğinden tavsiye edilmez.

Lezzetli bir içime sahiptir. Su ya da süt ile karıştırılarak kullanılabilir. Damak zevkine göre karışımdaki sıvı miktarı ayarlanabilir. Tercih edilen meyveler ile blendardan geçirilerek kullanılabilir.

İçerik:

Nutrade
Weight Gainer 4500 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 100 gr (4 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 45
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Enerji 393
Yağ 2,7 g
Doymuş Yağ 0,5 g
Sodyum 0,032 g
Toplam Karbonhidrat 75 g
Diyet Lif 3,8 g
Şeker 0 g
Protein 15,3 g
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler belirlenmemiştir.
İçindekiler: Karbonhidrat Karışımı (Maltodekstrin, Yulaf Unu), Yumurta Beyazı Proteini, Amino Asit Karışımı (L-Glutamin, L-Arjinin, L-Lösin, L-İzolösin, L-Valin), Doğal Çilek Aroması, Sitrik Asit, Pancar Kökü Kırmızısı, Sukraloz.

 

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrade Weight Gainer Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.54/ 5 puanladı

8 yıldır orta profesyonellikte spor yapıyorum. antrenmanlarımı sonbaharda bulking ilkbaharda cutting olarak böldüm. bu zamana kadar birçok çöp ürün de kullandım inkar edemem. ancak deneyerek ve araştırarak en iyi kombinasyonu buldum. kilo almayı hedefliyorsanız yada benim gibi bulking çalışıyorsanız şu kombinasyonu deneyin 45 gün sonra uzun süredir görmediğiniz arkadaşınız sizi 20 metreden tanırsa 1000 TL veririm:) iso 100 + nutrade weight gainer + weider creatine + spinat extract + bcaa xplode + orta sınıf herhangi bir glutamin kullanımı ise şöyle spordan 1 saat önce nutrade ve spinat --- spordan hemen sonra bcaa + glutamin 5 dk sonra iso 100 ondan da 10 dk sonra nutrade + creatine + spinat ; gece yatarken spinat + tribulus ve glutamin of günlerde: uyanır uyanmaz nutrade + iso 100 +kahvaltıdan ve öğlen yemeğinden 2 saat sonra spinat akşam yatarken spinat + tribulus kilo almaya çalışıyorsanız nutrade i 1 kere daha alın. (ara öğünde) haftada en az 3 en fazla 5 gün bölgesel antrenman sonuç: 6 kg homojen hacim. +%4-5 kas kütlesi kazanımı %1-2 yağ oranında düşüş ve ayna karşısındaki özgüven paha biçilemez:)) - Kaynak