Nutrafarm Buffered 500 mg Vitamin C Complex 60 kapsül Kullananlar

Nutrafarm Buffered 500 mg Vitamin C Complex 60 kapsül, gıda takviyesi ürünler arasında yer alıp özellikle içerdiği yüksek C vitamin kompleksleri ve bioflavanoidlerle ön plana çıkmaktadır. Takviye edici gıdadır, ilaç değildir. Olağan beslenme yerine geçemez.

Çeşitleri:

  • 30 ve 60 kapsül içeren şişelerde.

İçerik:

  • C vitamin kompleksleri, rutin, kalsiyum, Citrus bioflavanoid grubu kompleksler

Nutrafarm Buffered 500 mg Vitamin C Complex 60 kapsül Özellikleri:

  • Yoğun C vitamini etkilerinin mideyi yormaması için askorbik asit kalsiyum ile birlikte birleştirilmiş ve Buffered formu sağlanmıştır.
  • Formülde belirtilmiş maddelerin sunabileceği imkanları tanıyabilir.

Kullanım:

  • Günde bir kapsül su ile birlikte içilir.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce doktorunuza danışınız. İlaç değildir.

Buna benzer gıda takviyelerini incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nutrafarm Buffered 500 mg Vitamin C Complex 60 kapsül Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Nutrafarm Buffered

3.9/ 5 puanladı

Nutrafarm Buffered 500 mg Vitamin C Complex• C vitamini askorbik asit olup, bu formda kullanılması midede hassasiyet yaratacağından kalsiyum ile kapatılmış (Buffered) formu tercih edilmektedir. Bağışıklık sistemini destekleyici ve güçlü antioksidan özellikleri olan C vitamini hem enfeksiyonlara yakalanma sıklığını hem de enfeksiyon süresini azaltmaya yardımcı olur.• Güçlü antioksidan özelliği nedeniyle vücut dokularını serbest radikal hasarlarına karşı korur. Kolajen üretimini destekler. Cildin elastikiyetini arttırarak, parlak ve gergin bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.• Kan damarlarının az olduğu diş etlerinin beslenmesine ve diş eti kanamalarının önlenmesine yardımcı olur.• Damar duvarının güçlenmesine ve esnekliğinin artmasına yardımcı olur.• C vitamini eksikliğinin önemli bir belirtisi de bitkinliktir. Antioksidan özelliği nedeniyle, gerek cildin gerekse vücut dokularının yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olur. Yaşam kalitesini yükselten, önemli vitaminlerden biridir.CITRUS BIOFLOVONOID COMPLEX (Citrus Aurantum Extract):%40 oranında aktif madde Hesperidin içerir. Hesperidin güçlü bir antioksidan olup, hücre çeperlerinin genç kalmasında ve hücrelerin tekrarlanan bölünme döngüsünün uzamasında önemli bir rolü vardır. Bu özelliği nedeniyle yaşlanma sürecinin yavaşlamasına da yardımcı olur.RUTİN (Sophorae Japonica Extract): Kılcal damarlar da dahil olmak üzere dolaşım sisteminin düzenli çalışması, vücudun C vitaminini düzgün bir şekilde kullanması ve ciltteki kolajenin korunması için çok önemli fenolik bir antioksidandır. - Kaynak