Nutriplus NutriCoffee Hindiba Kahve Kullananlar

Nutriplus NutriCoffee Hindiba Kahve, 100 gram içeren paketlerde satılmaktadır. Hindiba kök kısımları kullanılarak üretilmiş bir içecektir. Yardımcı bileşenlerine dair verilere ulaşılamamıştır. Olduğu gibi sade ya da isteğe göre şeker, kahve beyazlatıcısı, süt tozu, süt ekleyebilirsiniz.

Fiyatı:

  • 24 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Hindiba Bitki Kökleri

Nutriplus NutriCoffee Hindiba Kahve Özellikleri:

  • Farmasi markasına ait bir üründür. Bitki çayları kategorisinde yer almaktadır.
  • Hindiba Nedir?; 16 yüz yıl itibari ile tarım faaliyetleri sürdürülen bu bitki Papatyagiller familyasına ait olup kökeni Mısır ve Endonezya ülkeleridir. Açık mavi renkte çiçekleri vardır. Çiçek, yaprak, kök kısımları kullanılmaktadır. Nemli bölgelerde rahatlıkla yetişmektedir. Yaprak kısımları salatalara eklenerek tüketilebilmektedir. Doğal formda Probiyotikler, A, B6, C, E, K vitaminleri ve Magnezyum, Çinko, Demir, Kalsiyum, Mangum, Folik Asit minerallerini barındırmaktadır.

Kullanımı:

  • Günde bir – üç fincan tüketilebilir. Kaynamış bir fincan suya isteğe göre bir ya da iki çay kaşığı toz kahveden ekleyerek karıştırınız ve içiniz.

Buna benzer diğer ürünleri incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz. Mutlaka ilgili kurumlardan izinleri olduğuna emin olunuz, bilinçsiz tüketimi kalıcı zararlar verebilir.

Bitki Çayları

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör