Nuxe Kullananlar

Nuxe ürünleri özel aromatik formülleri ile kadınlar tarafından en çok seçilen kozmetik firmanın genel adıdır. Nuxe ürünleri özel olarak formülize edilmiş tamamen doğal bitkilerden yararlanılarak ortaya çıkartıldığı için tercih sebepleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. 

En iyi seçim

Cilt için kullanılan nemlendiricilerden, leke önleyici ve gidericilere, aromatik hoş kokulardan, saçları besleyici doğal bitki oluşumlarına kadar pek çok seçenek ile karşımıza çıkmıştır. Genel olarak cilt bakım seçenekleri olarak en çok rağbet gören bir ürün yelpazesine sahip olsa da, deodorant – parfüm ve saç bakım, saç yenileme gibi ürünleriyle de gözde olma yolundadır.

Cildi korur

Ürün çeşitliliği arasında en çok tercih edilenlerin başında ise anti aging yani yaşlanma karşıtı özel formüllü kremleri gelmektedir. Yaşlanma önleyici ve yaşlılık etkilerini büyük oranda gideren nuxe anti aging krem içeriğinde %80 oranında bitkilerden ve bitki tohumlarından yararlanılarak üretilmiştir. Bitkilerin cilt yenileme özelliklerinden faydalanılan bu krem ayrıca bitkisel kokuların birleşimi ile kadınların vazgeçilmezi olmuştur.

Yaşlanma karşıtı

Anti-aging krem dışında nuxe ürünlerinin başarısını sağlayan bir çok türde bakım kremleri, losyonları, parfümleri de yer almakla birlikte standart prosedürlerin yanı sıra özel köpük sistemleri de kullanılarak bir çok ürün farklı olarak üretilmiş ve kadınların beğenisine sunulmuştur.

Tahriş yapmaz

Adını; Nuxe Paris olarak ayrı bir marka olarak kullanış ve Fransız tabanlı bir firmadır. Saçlarınız ve cildiniz için özel olarak çözümler üretmekle kalmaz günlük bakımlarınız arasında doğal bitkilerden yararlanılarak sizlerin zevk ve tercihlerine göre hareket eder. Göz kremi, selülit kremi, yüz maskeleri ve birbirinden güzel kokulara sahip zengin içeriği ile şampuanları da mevcut olan nuxe, ülkemizde ve diğer ülkelerde de populeritesi oldukça yüksek ürünler sunmaktadır.

Doğal kozmetik

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nuxe Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

peachy rouge

3.8/ 5 puanladı

bitkisel bir dermolojik üründür. adece yetkili eczanelerde satılır. analı kızlı kullanmakta olup ayrı ayrı memnun kalmış bulunmaktayız. aroması muhteşem, yüzünüzü kazımadan zımparalamadan temizler, nemlendirir veya her ne yapıyosanız işte. üstelik tüm bunların dışında muhteşem kokusu vardır bütün ürünlerinin. eyiki varsin nüks. - Kaynak


alli pullu deniz kizi

3.9/ 5 puanladı

sözlükte yazılanlara bakarak reve de miel serisinden yüz ve vücut yıkama jeli bir de peelingini aldığım ballı dermo-kozmetik markası. kokusu tam kışa uygun sıcacık. yumuş yumuş oluyor insan kullanınca. serinin tüm ürünlerinden alasım var. - Kaynak


nastasia

3.9/ 5 puanladı

kızlar nuxe selülit kremi bir harika, selülitlerimle başım dertteydi:KK43: yaşlı teyzelerin bacakları gibi uzaktan bile dalgalı bir görüntüsü vardı. onu kullanmaya başladıktan 10 gün sonra selülit o kadar azaldı ki, yakından bakınca fark edilir oldu. şimdi 1 tüp bitmek üzere sadece sıkınca belli oluyor o da olsun napayım:p - Kaynak