Nymphorgasmic Klitoris Uyarıcı Krem Kullananlar

Nymphorgasmic Klitoris Uyarıcı Krem; cinsel birleşme esnasında vajina ve klitoris çevresinde uyarılma ve kan dolaşımını artırarak kadınların daha yoğun zevk almasını sağlar.

Cinsel soğukluk ve isteksizlik gibi problemlerin çözümüne yardımcı olabileceği gibi seksten daha fazla zevk almak isteyenlerin de kullanımına uygundur.

Nymphorgasmic Klitoris Uyarıcı Krem Nasıl Kullanılır?

  • Cinsel birleşmeden yarım saat kadar önce nohut büyüklüğü kadar kremi klitorisin üzerine sürün ve masaj yaparak iyice yedirin. Bir süre sonra da yine aynı miktar kremi vajina çevresine masaj yaparak aynı şekilde uygulayın. Kullanım sonrasında ise ellerinizi yıkayın.
  • Dikkat! Nymphorgasmic Kremin prezervatif ile birlikte kullanılması uygun değildir. Eğer birleşme esnasında prezervatif kullanılacaksa krem sürüldükten sonra en az yarım saat kadar beklenilmelidir. Ayrıca partnerin ağız yolu ile krem sürülen bölgelere temasından kaçınılması gerekir.
  • Kremin 18 yaşından küçükler için kullanımı ise sakıncalıdır.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli!

İlk Yorumu Siz Yapın!

Bildir
wpDiscuz

Nymphorgasmic Klitoris Uyarıcı Krem Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

üst nokta

4/ 5 puanladı

Nymphorgasmic,kadınlarda cinsel ilişkilerde yeterli orgazm olamayanlar için ve kloritisi uyaran, zevk almaya yarayan bitkisel üründür. - Kaynak


SaglikTrendi

3.8/ 5 puanladı

Nymphorgasmic Bayan Azdırıcı Klitoris Uyarıcı Orgazm Kremi - Kaynak