Nyx Far Altı Beyaz Kullananlar

Nyx Far Altı Beyaz daha önce varlığından haberimizin olmadığı pek çok ürün makyaj konusunda adeta kurtarıcımız oluyor. Hem uygulama kolaylığı hem de makyaj uygulamasının daha kalıcı, daha canlı ve daha güzel görünmesi konusunda yardımcı olan bu ürünler sayesinde kusursuz bir görünüm elde edilebiliyor. Bu ürünlerden biri de Nyx far altı beyaz renkli ürün.

Far Altı Nedir, Ne İşe Yarar?

                Far altı ürünler sayesinde kullandığınız farların göz kapağındaki kalıcılığını artırabilirsiniz. Aynı zamanda farın daha belirgin renklerde olması ve farın göz kapağı üzerinde çizgi çizgi bir hal almasını önlemektedir. Nyx far altı beyaz etkili sonuçlar alabileceğiniz bir far altı üründür. Beyaz renkli olan bu ürünün light, medium ve dark olmak üzere farklı renk tonları bulunmaktadır. Maksimum derecede yoğunluk veren ve uzun süre kalıcı parlaklık sağlayan bu ürün farınızın dayanıklılığını artırır ve kalıcı bir pürüzsüzlük sağlar. Farınızı sürmeden önce bu ürünü uyguladığınızda çok daha iyi sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.

Uzun Süre Kalan Makyaj

  • Çalışan bayanlar iş hayatı gereğince makyajlarını uzun saatler boyunca kullanmak zorunda kalmaktadır. Akşam eve dönüp de göz kapaklarında toplanan farların yarattığı kötü görüntünün fark edilmesi, gün içerisinde makyajın sürekli tazelenmesi gerekliliği kadınlar için can sıkıcı bir durumdur. Bu sorunlardan ise kullanılan far altı ürünlerle kurtulmak mümkündür.
  • Akşam saatlerinde göz kapağı çizgisinde toplanan farlardan kurtulmak ve uzun süre kalabilen, dağılmayan, canlılığını ve parlaklığını yitirmeyen bir makyaj uygulaması için Nyx far altı beyaz ürünü kullanabilirsiniz. Uzun süre kullandığınız makyajlarınızda farınızın uyguladığınız şekilde kalmasını istiyorsanız bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Göz kapaklarınızda ağırlık yapmayacak bu ürün kolaylıkla uygulanmaktadır. Kolaylıkla sürülebilme özelliğine sahip bu ürün kolay bir kullanıma sahiptir.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Nyx Far Altı Beyaz Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

damdandama

3.7/ 5 puanladı

yurtdışında 5 dolara satılan glosları türkiye'de 30tl'ye satılan marka. douglas boykot edilmeli. - Kaynak


donut

3.8/ 5 puanladı

Canım varrrrr :)))) cheapsmellsten sipariş ettim,iki tane nyx ruj iki tane nyx far birde shipping e total 30 tl verdım :)))) - Kaynak


gzellikhikayesi

3.8/ 5 puanladı

Nyx marsala rengi far yapar da ben bu farı almadan dururmuyum. Rust isimli bu farı mac'in cranberry… - Kaynak


viola

3.9/ 5 puanladı

bir makyaj markası. tekli göz farları gayet güzel. ama kalem şeklindeki farları pek tavsiye etmem - Kaynak