Obagi Nu-Derm Kullananlar

Obagi Nu-Derm insanlar her zaman daha genç ve güzel bir görünüşe sahip olmak isterler. Bu nedenle de günümüzde kişisel bakım bir hayli önemli bir noktaya gelmiştir. Genç bir görünüşte olmak insanların kendilerini daha zinde ve aktif  hissetmelerine yardımcı olur.  İstenilen hoşlukta bir görünüşe sahip olmak için mutlaka cilt bakımına gereken özeni göstermek gereklidir. Yanlış yapılan cilt bakımı düşünüldüğü gibi cildinize istediğiniz bakımı sağlamaz. Bu nedenle de cilt bakımı yapmadan önce cildinizi iyi tanımanız gereklidir. Birçok insan Obagi Nu-derm ile cildinize hak ettiği değeri veriniz.

Cildi Derinlemesine Yeniler

                İnsanlar için güzel görünmek en önemli konulardan biridir. Görünüş bizi hayatımızın birçok alanında diğer insanlardan bir adım daha öne geçirebilir. Cildiniz zamanla çevresel faktörler etkisiyle zarar görebilir. Güneş ışınlarının zararlı ışınlarından etkilenen cilt foto hasarı görebiliyor. Bu ışınlar en derine kadar işliyor ve kırışık, çizgili, lekeli cilt oluşmasına neden oluyor. Bunların olmaması için doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilen Obagi Nu derm geliştirilmiştir.

Hayatımıza Katacağı  Faydalar

  • Yaşlandıkça sağlıklı cilt hücrelerinin yavaşlamasını azaltır, sağlıklı hücrelerin gelişimi ile ölü hücre atılımı arasındaki dengeyi sağlar. Ve Obagi Nu Derm sayesinde ciltte oluşan çizgiler, sarkmalar  ve gevşemeler azalmış olur. Uv ışınlarına maruz kalındığında yaşlanma sürecini arttırmakla birlikte birde cilt tonunda bozulmalar yani cilt lekeleri oluşur. Bunları ortadan kaldırmak için 1 numaralı reçete gücünde oluşturulan cilt bakım ürününü öneriyoruz.
  • Cildinize gereken önemi gösterin ve derinlemesine yenileyen bu formül ile cildinizi baştan inşa edin. Sizde cildiniz diğer insanlara göre fark edilir güzellikte olsun istiyorsanız mutlaka hekim kontrolü altında bu ürünü kullanın ve cildiniz sizi güzelliğinizle bir adım öne taşısın. Sizde hak ettiğiniz güzelliğe ulaşın.
Abone Olun
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Mine
18 Şubat 2019 14:15

Memnun kalmadım obagiden

Obagi Nu-Derm Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

sadeayse

3.8/ 5 puanladı

Ilgilenen var mı bilmiyorum ama bilgilendirme yapmak istedim. Daha sonra devam ettim obagi clenziderm cleanser kullanmaya kızarıklık geçti bazen arada bi küçük kızarıklıklar oluyor. Ama cildi soyduğundan dolayi oluyormuş zaten. Icerigi çok fazla kimyasal ama yinede bi süre daha kullanıp sonucu görmek istiyorum - Kaynak


bakimli86

3.7/ 5 puanladı

benev, neostrata, obagi vs vs nerdeyse pek çok markayı denedim morluk ve çöküklüğe faydasını görmedim, obagi biraz daha açmıştı rengini düzenli kullanımla - Kaynak