Oceral Krem Kullananlar

Oceral Krem, diğer adıyla Oceral Sprey, özellikle mantar tedavisinde mantar hücrelerinin çalışma şeklini ve hücrelerinin yapısını bozarak gelişmelerini önlemek amacı ile kullanılan bir ilaçtır. Oceral krem kullananlar mantar hücrelerinin gelişimini ve yayılmasını engelleyerek ciltte oluşan rahatsızlıklarından kurtulabilirler. Özellikle el ve ayak parmaklarının arasında, kasık bölgesinde, koltuk altlarında görülen mantar enfeksiyonlarında kullanılabilir. Ayrıca ciltte yer yer görülebilen sarı-kahve renklerden oluşan cilt döküntüsü sorunlarının tedavisinde de etkili bir yöntemdir.

Fiyatı

10,19 TL’den başlayan fiyatlar ile eczanelerden satın alabilirsiniz.

İçeriği:

Etken maddesi Oksikonazol nitrat’tır. Bunun yanında benzoik asit, propilen glikol, stearil alkol ve sıvı parafin içermektedir.

Özellikleri

  • 10 gr alüminyum tüp içerisinde satılır.
  • İçeriğindeki maddelere alerjisi olanların kullanmamaları tavsiye edilir.
  • Antifungal özellikte bir ilaçtır.
  • Gözler ve vajina ile temas etmemesi gerekir.

Faydaları

  • Tüm mantar enfeksiyonlarında mantar hücrelerinin yapılarını bozarak çalışmalarını engelleyen etkili bir tedavi edicidir.
  • Kısa sürede iyileşme belirtileri görülebilir ancak doktorunuzun verdiği süreye uygun bir şekilde kullanınız.

Oceral Krem Kullanımı

Temiz yüzeye, doktorunuz tarafından reçete edildiği miktarda uygulayınız. Düzenli uygulama yaparak mantarların kökten temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama ardından temiz ve pamuklu çamaşır kullanınız. Tedavi sürecinde ciltte tahriş oluşturacak durumlardan uzak durunuz.

Aynı kategorideki benzer ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör