Okey Zirve Kullananlar

Okey Zirve, partnerlerin birbirlerinden daha fazla zevk alabilmeleri için üretilmiş olup üretimlerinde daha fazla tırtıklı yüzey kullanılmıştır.

 

İçerik:

  • Latex, tırtıklı tasarım, kabartma yüzey

Özellikleri, faydaları:

  • Partnerlerin cinsel birleşimleri sırasında birbirlerini daha fazla hissedebilmeleri için prezervatif yüzeyinde tırtıklar ve kabartmalar kullanılmıştır.
  • Tırtık ve kabartma yüzeyi ile kadının erkek penisini çok daha etkin hissetmesi ve vajinanın extra uyarılması hedeflenmiştir.
  • Yüzey çalışmaları kadının hazzı gibi erkeğin hazzını da arttırmakta ve içeriğindeki yoğun geciktirici etki ile erkeğin daha uzun süre performans gösterebilmesini sağlamaktadır.

Prezervatif nasıl kullanılır?

  • Prezervatifi elinizle paketinden açınız ve sertleşmiş penise yerleştirmeden önce rezervuar uçlarını yani prezervatifin uç kısmındaki boşluğu sıkarak havasız bırakarak yerleştiriniz.
  • Ardından penisi hafif hareketlerle sıvazlayarak yavaşça indiriniz.
  • Penisin yaklaşık yarısına gelene kadar prezervatifi indirdikten sonra kullanabilirsiniz.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Okey Zirve Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

nihat

3.8/ 5 puanladı

cilekli ve pembe olmasi cok tatli,$irin gorunmesine sebep olur. kayganla$tiricili olmasi takarken biraz zorluk cektirebilir. - Kaynak


bacaklarini kokunden yolarim

3.8/ 5 puanladı

ilk kez kullanacaklara tavsiye niteliğinde bir entrydir bu. hemen bununla başlamayın. zorlanırsınız. önce klasik falan takılın. ondan sonra deneyin. en büyük özelliği diğerlerine göre daha kalın ve daha kaygan. elinizde tuttuğunuzda bile o yapışkan sıvıyı hissedebiliyorsunuz. hadi bakalım şimdi kolay gelsin. - Kaynak


elifeylulyalcin

3.7/ 5 puanladı

Aşırı güzel sabahlarda heh tamam bu zirve diye ölmek istiyorum okey burda bitirebiliriz - Kaynak