Olay Aqua Physics Gece Kremi Kullananlar

Olay Aqua Physics Gece Kremi cilt bakımı, cilt sağlığı bakımından oldukça önemlidir kış aylarının soğuk günlerinde yüzümüzde meydana gelebilecek sorunlar, yaz aylarında güneş ışınlarının zararlı etkisine maruz kalabilecek olan cildimiz her mevsimde iyi bir bakımı hak etmektedir. Geceleri cildimizde yeni hücre oluşumları meydana gelmekte ve kendini yenilmektedir. Cilt metabolizması geceleri çok daha hızlı çalıştığı için cilde yapılacak gece bakımları bu konuda oldukça önemlidir. Yapacağınız bu bakımlarda ise Olay Aqua Physics Gece Kremi size oldukça faydalı olacak, cilt bakımınızı etkili bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

Nasıl Etki Eder?

Olay Aqua Physics Gece Jremi, cildinize yapacağınız bakımlar sayesinde daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Gece bakım için üretilmiş olan kremler cildin yapısına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Gündüz kremleri güneş etkilerinde cildi korurken, akşam kremleri ise cildin kendine yenilemesine yardım etmektedir. Bu kremlerde güneş etkisine karşı filtreleme olmamasının nedeni budur. Bu ürünler daha çok mineraller ve kimyasallarla formüle edilmekte ve cildin hızlı bir şekilde çalışan metabolizmasına destek olmaktadır. Gece kremleri daha az yağ içeren bir yapıya sahiptir. Kuru bir cilde sahipseniz daha fazla nem oranına sahip ürünleri kullanmalı, yağlı bir cildiniz varsa yağ oranı düşük kremleri tercih etmelisiniz.

Gece Kremi Seçimi Önemlidir

                Cilt yapısının farklı olmasına göre belirlenecek krem kullanımlarında dikkatli seçimler yapılmalıdır. Geceleyin kendini yenileyen cilde destek olan gece bakım kremlerinin seçiminde bu nedenle çok dikkatli olunmalıdır. Yanlış kremi kullanmanız durumunda kırışıklık, sarkma ve sivilce gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatsiz seçimler yüzünden yağlı bir cilde daha fazla yağ yüklemesi yapılabileceği gibi kuru ciltlerde de yağ eksilmeleri ve pullanmalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle cilt yapınızı belirleyerek seçim yapmalısınız.

Gün içerisinde cildinizde birikecek toz ve kir, makyaj etkisi ve güneş ışığının zararlı etkileri ile cildiniz zarar görebilir. Gece bakım kremi olan ve gün içerisinde meydana gelen bu zararların etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik olan Olay Aqua Physics Gece Kremi size yaşadığınız cilt sorunlarından kurtulma yolunda oldukça yardımcı bir ürün olacaktır. 30 yaş ve üzeri için uygun olan bu ürün geceleri yüz ve boyun bölgesine nazik bir şekilde uygulanmalıdır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Olay Aqua Physics Gece Kremi Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

tac_yaprak

3.8/ 5 puanladı

Kizlar bede bugun Olay double action normal/kuru ciltler icin gece ve gunduz kremi + day fluid makyaj oncesi nemlendiricisini aldim. Cildim cok kuru ne kullandiysam fayda etmedi hatta kimileri kucuk kucuk sivilceler yapti ayni anda kas aralarim burnumun cebresi pul pul doktu. Garnier kullandim bir sure oda cok iyi degil ama idare ediyor. Bir arkadasim bu kremi tavsiye etti ama o yagli ciltler icin olanini kullaniyor. Ne dersiniz , kulanip memnun kalanlar var mi ? - Kaynak


aysgul

3.9/ 5 puanladı

bendede yüz temizleme jeli,makyaj temizleme mendili ve gece gündüz kremini kullanıyorum çok memnunum fiyatlarıda uygun - Kaynak