Olay Regenerist Mikro Serum Kullananlar

Olay Regenerist Mikro Serum yenileyici bir etkiye sahip olan Olay Regenerist Mikro Serum cildinizin tüm hücrelerini yoğum şekilde tek tek yenilemekte ve nemlendirmektedir. En yoğun nemlendirici, ipeksi doku ve en yoğun amino peptid kompleksini içeren bu ürün kullanıldıktan sonraki 10 dakika içerisinde cilt dokusunu iyileştirme, çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltma etkisi göstermekte ve size oldukça önemli olan cilt bakımında yardımcı olmaktadır.

Özel Kadınlara Özel Bakım

Özellikle 30’lu yaşlardan sonra tüm kadınlar cilt bakımlarına daha çok önem vermektedir. Kırışıklık, sarkma, cilt yapısının bozulması gibi sorunlara karşı oldukça etkili olan cilt bakım ürünleriyle daha genç, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmaları mümkün olmaktadır. Günlük kullanım için uygun olan ve özel bir bakım yapmanıza yardımcı olan Olay Regenerist Mikro Serum uygulaması için öncelikle cildinizin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Temizlenmiş cildinize bu serum gündüz ve gece uygulayarak kullanabilirsiniz.

Kullanım Önerileri

Yenileyici etkiye sahip olan bu serum gündüz ve gece kullanım için uygun bir cilt bakım ürünüdür. Cilt nemlendirmesi için oldukça ideal bir baz olan bu ürün hızlı bir şekilde etki etmektedir. Bu ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Diğer yüz bakım ürünlerinde olduğu gibi ürünü gözünüze temas ettirmekten uzak durmalı ve buna çok dikkat etmelisiniz. Ürün gözünüzle temas ederse bol su ile gözünüzü yıkamalısınız.

Kolay Uygulama, Etkili Çözüm

                Olay Regenerist Mikro Serum oldukça kolay bir şekilde uygulanabilen ve zorlu işlemlere gerek kalmadan cildinizde gözlü görülür sıkılaştırma ve yenilenme sağlayan bir üründür. Amino peptid kompleksi ve B3 vitamini açısından yoğun bir konsantrasyona sahip olan anti aging formülüyle cilt yüzeyindeki hücrelerin yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olmaktadır. Oldukça özel bir formüle sahip olan bu serum ile milyonlarca cilt hücresi yeniden hacim ve şekil kazandırılması için nemlendirilmektedir.

Şık tasarım

Özel bir teknolojiye sahip olan mikro serum yüz, boyun ve dekolte bölgesinde oldukça hızlı bir etkiye sahiptir. Daha sıkı bir görünüm için cildinizde yenilenme ve nemlendirme sağlayan bu ürünle gözle görülür derecede sıkılaşma sağlanmaktadır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Olay Regenerist Mikro Serum Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Mg88

2/ 5 puanladı

arkadaslar ben olay ın butun urunlerını kullanıyorum kuru cıltler oaln serısını sımdı yenı cıkan gunduz gece kremınıde kullanmaya basladım ama yuzumde asarı bı kasıntı var doktora gıttım kasıntı ıcıcn ılac yazdı o bıle kasıntımı kesmıo delırecegımm ya - Kaynak


Dobra Kedi

4/ 5 puanladı

ben regenrist kullanıyorum bir aydır memnunum ama cildim zaten sorunsuz ve çizgisiz...nemlendirmesi iyi faydasını ilerde anlarım sanırım - Kaynak