Olimp Creatine Kullananlar

Olimp Creatine Nedir?

Olimp Creatine yüksek saflıkta monohidrat hammadde kullanılarak formüle edilmiş gıda takviyesidir. Ürün Polonya’da Olimp Sports Nutrition çatısı altında AB standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Ne İşe Yarar?

Olimp creatine ATP üretimine katkıda bulunarak enerji üretimini destekler. Spor esnasında performansı arttırır. Hacim kazanımını için idealdir. Dolgu maddesi içermediği için yüksek saflık değerlerine sahiptir. Fiyat/performans oranı yüksek olan Olimp Creatine Türkiye’de en fazla tercih edilen creatine ürünleri arasında yer almaktadır.

Kullanımı  Nasıl Olmalıdır?

Spor günleri sprdan sonra 1 ölçek (5 gr) olarak kullanılır. Eğer sporda düşük performans nedeniyle isteksizlik doğuyorsa spordan 30 dk önce 2.5 gr ve spor sonrası 2.5 gr olarak bir servis bölünerek kullanılır.

Spor olmayan günlerde kahvaltı sonrası 1 ölçek kullanılır.

Yükeleme yapılacaksa ilk 5 gün Olimp creatine günde 20 gr olacak şekilde 4 defa 5 er gramlık servislerde kullanılır. Tercihen öğünlerle birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Beş gün sonunda normal günlük kullanımına devam edilmelidir.

Spor olan ve olmayan günlerde düzenli olarak kullanılmalıdır.

2 aylık düzenli kullanımı sonrası en az 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir.

Kombinasyon:

Orta-ileri seviye sporcular için idealdir. Beraberinde hedef doğrultusunda protein tozu ya da gainer ürünü kullanılması tavsiye edilmektedir. Pre-workout ürünlerle birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

İçerik:

Olimp
Creatine Monohydrate 250 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 50
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kreatin Monohidrat 5 g **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
İçindekiler: 100% Mikronize Kreatine Monohidrat.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Olimp Creatine Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.56/ 5 puanladı

ürün pudra gibi mükemmel karışıyo suyla bile içerken rahatsız olmuyorum ayrıca atp nizin nasıl beslendiğini hissettiğinizde çok mutlu ediyor - Kaynak