Ondamed Kullananlar

Ondamed, Klinik Rezonans teknolojisine sahip cihazlardır. PEMF ve Biorezonans teknolojisinin birleştirilmiş hali olan cihaz Tıbbi cihazlar kategorisinde yer almaktadır. Elektromanyetik sinyallerin dokuya atılması ve dokudaki mikro elektrik dolaşımının uyarılmasına yönelik çalışmaktadır. Kişinin durumuna özel elektromanyetik alan oluşturarak frekans üretmektedir.

Örnek olarak kulak çınlaması yaşayan bir bireyde böbrekler şiddetli rezonans sinyalleri veriyor ise bu terapistin dikkati böbreklere vermesi gerektiği anlamına gelmektedir. FDA onaylı olan bu cihaz terapi uygulamalarında kullanılmaktadır. İlaç olarak kabul görmemesi sebebi ile kesin ifadeler içermeden yazımıza devam ediyoruz.

Ondamed Ne İşe Yarar?

  • Birkaç dakika içerisinde insan bedenindeki zayıf – kuvvetli alanlar hakkında hangi frekansların değişim yaratacağı konusunda bilgiler alınır. Terapi sırasında ise frekans üretmekle görevli elektrotlar test aşamasında edinilen bilgilere dayanarak sorunlu alanlara konularak cihaz başlatılır.
  • Bu cihazı kısaca tanımlayacak olursak enerjetik olarak zayıf olduğu tespit edilen vücut alanlarının elektriksel potansiyellerinin spesifik olarak yollanan frekanslarla yükseltilmesine çalışılması olarak tabir edebiliriz.

ÖNEMLİ:

  • Alternatif yöntemlerden biridir. Kesin tedavilerde kullanılmaz. Doktor tarafından onay almadan kullanılmaz.
  • Seans sayısı ve fiyatı kişiden kişiye göre değişmekte olup sadece özel klinikler tarafından bilgilendirilmektedir.
  • Devlet hastanelerinde bulunmamaktadır.
  • Pek çok durumda kullanılmaktadır.
  • Detaylı bilgi için bu cihaza sahip klinikleri arayabilirsiniz.

Buna benzer diğer aletleri – elektronik cihazları incelemek için aşağıdaki kategorilerimizi kontrol edebilirsiniz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör