Oolong Çayı Kullananlar

Oolong Çayı, bağışıklık sisteminin düzenlenmesi ve güçlendirilmesi başta olmak üzere pek çok önemli hastalıklarının olası risklerini azaltıcı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. 19 yüz yılda keşfedilmiş bir bitki çayı türü olup diğer faydaları aşağıda listelenmektedir. Oolong Çayı kullananlar bağışıklık sistemlerini destekleyebilirler. Yeşil çay ve siyah çay gibi bitki yapraklarından elde edilerek üretilmiştir.
Fermantasyon süresi doğal yeşil çaydan daha uzun sürmekle birlikte siyah çaya nazarak daha kısa süren fermantasyon zaman aralığına sahiptir.

Fiyatı:

 • 20 TL / 50 gr içeren paket fiyatıdır.

Özellikleri, Faydaları:

 • Kalp hastalıklarının olası risklerinin azaltılmasında etkili olması sebebi ile son bir yılda populeritesi artmış bir bitki çayıdır.
 • Kolesterol düşürülmesinde aktif rol alarak aynı zamanda antioksidan değerleri ile vücudun arındırılmasına yardımcı olur.
 • Zayıflamaya yardımcı etkileri ile sıklıkla tercih edildiği için zayıflama çayı olarak talep görebilmektedir.
 • Kilo kontrolü çalışmaları ve cildin güzelleştirilmesinde etkili olup toksinlerin hızla atılmasını sağlamaktadır.
 • Kan şekerinin seviyelerini doğal seyirlerine çeker.
 • Damar tıkanıklığının gideirlmesi ve önlenmesi başta olmak üzere tüm kardiyovasküler hastalıklara karşı doğal bir bitkidir.
 • Hipertansiyon riskinin indirgenmesinde %50 oranlarda etkiye sahip olduğu ispatlanmıştır.
 • Günde iki – üç bardak içilmesi kan şekerinin düzenlenmesinde etkili olabilmektedir.
 • Doğal polifenol gruplara sahiptir ve bağışıklığı güçlendirerek aynı zamanda kanser odaklı hücrelerin oluşum ve gelişim süreçlerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır.
 • Ağız hijyeninin sağlanmasında ve ağız, diş, diş eti ve ağız içi aft giderilmesinde doğal bir çözümdür.

Oolong Çayı Kullanımı:

 • Demleme usulü günde iki – dört bardak arası tüketmeniz önerilir. Doz aşımı yapmayınız. Kullanmadan önce uzman hekiminize danışınız.

Diğer Zayıflama Kategorisindeki ürünler için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Zayıflama Çayları

Zayıflama Ürünleri

Zayıflama Yardımcıları

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Dfne
30 Haziran 2017 09:24

Bırakın bunları irade bütün herşeyin başı tüm çayların kendi çapında bi faydaları war zaten bunlar para tuzagı milletin günagına girmek ee parasını almak ne olur kanmayın lütfen spor yapın az yiyin herşey yoluna girer Allah ın izni ile NE OLUR KANMAYIN

obraz lasky
21 Nisan 2021 13:06
Reply to  Dfne

önce war yerine var yazmayı deneyelim, her konusu günah kavramına bağlamayalım, Allahın izni derken, inşallah maşallah

orhan ışıker
19 Haziran 2017 22:07

İnternette zayıflamayla ilgili bi kaç makale okurken bu çay aklıma takıldı doğrusu almayı dusunuyorum ama 25 yaşındayım bana oolong çayının ne denli faydası olur bilemedim doğrusu

Melahat
4 Haziran 2017 21:40

Oolong çayını bir süredir araştırıyorum faydalarını okuyunca gerçekten çok şaşırdım ancak hiç kullanma fırsatım olmadı daha önce. Deneyimini paylaşmak isteyen olursa bekliyorum