Optimum BCAA 5000 324 gr Kullananlar

Optimum BCAA 5000 Nedir?

Optimum BCAA 5000 esansiyel amino asit içerikli gıda takviyesidir. 2:1:1 oranında lösin, izolösin ve valin amino asitlerini içerir. Tek serviste toplamda 5gr BCAA içeriği ile kas kütlesi kazanımına yardımcı olur. Anti-katabolik süreci destekleyerek kasların yıkımını engeller. Kana hızlı karışabilen serbest formdaki yapısı hızlı emilimi sağlar.

Optimum BCAA  Nasıl Kullanılır?

Spor günleri spor biter bitmez kullanımı tavsiye edilmektedir. Spor olmayan günlerde kullanımına gerek yoktur. En iyi verim için saf glutamin ürünleri ile birlikte karıştırılıp kullanılabilir. Emilim hızını yavaşlatacağından gainer ve protein ürünleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

Optimum Nutrition Türkiye:

Glannbia firmasının 2015 yılında İstanbul’da ofis açması ile Amerikalı firma resmi olarak Türkiye’ye kendisi giriş yapmıştır. Bu tarihten sonra ürün çeşitliliği kademeli olarak artış göstermiş ve Amerika’da satışa sunulan her ürünün gelmesi beklenmektedir. BCAA ürünü Türkiye’de en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.

Yan Etkileri:

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde sadece doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilmektedir. 16 yaşından küçük çocukların kullanması tavsiye edilmez. Tat konusunda hassas olan kişler meyve suyu ile karıştırıp kullanabilir.

İçerik:

Optimum Nutrition
BCAA 5000 324 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5.000 gr (1 çay kaşığı)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 64,8
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer*
Kalori 22 1,1%
L-Lösin 2500 mg **
L-İzolösin 1250 mg **
L-Valin 1250 mg **
* Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Diğer İçerikler: BCAA’ler (L-Lösin, L-İzolösin, L-Valin), Soya Lesitini.

:

 

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Optimum BCAA 5000 324 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

4.21/ 5 puanladı

1 yıldır spor yapıyorum optimum markasına güvendiğimden yine aynı markanın BCAA sını aldım ancak sanırım optimum whey in içerisindeki BCAA sebebi benim için yeterli oluyor belki 6-8 ay sonunda kullanmak daha fayda sağlar diye - Kaynak