Optimum Creatine 300gr Kullananlar

Optimum Creatine 300gr Micronized Nedir?,

Optimum Creatine 300 g yüksek saflıkta kreatin içeren gıda takviyesidir. Sporcular için tasarlanmış olup hacim kazanımını destekler ve spor esnasında performansın iyileşmesinde katkıda bulunur. Yüksek hammadde ile üretilmiş olup çözülmesi kolaydır.

Optimum Nutrition Creatine Nasıl Kullanılır?

Spor günlerinde spordan sonra 1 ölçek (5gr) olarak kullanılır. Spor olmayan günlerde kahvaltıdan sonra 1 ölçek (5 gr) olarak kullanılır. 2 ay düzenli kullanımı sonrasında 2 hafta ara verilmesi tavsiye edilmektedir. Yükleme yapılarak kullanılması durumunda ilk 10 gün 10 g (2 ölçek) olarak kullanılması tavsiye edilir.

Hangi Ürünlerle Kombine Yapılır?

Hacim kazanımı için Optimum Seirous Mass  ile birlikte kullanımı yaygındır. Yağsız kas kütlesi kazanımı için Optimum Gold Whey protein tozu ile birlikte kullanılabilir.

Optimum Nutrition Türkiye:

Glannbia firmasının 2015 yılında İstanbul’da ofis açması ile Amerikalı firma resmi olarak Türkiye’ye kendisi giriş yapmıştır. Bu tarihten sonra ürün çeşitliliği kademeli olarak artış göstermiş ve Amerika’da satışa sunulan her ürünün gelmesi beklenmektedir.

Yan Etkileri:

Optimum creatine ürününü böbrek ve karaciğer ile ilgili problemleri olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımı uygun değildir. 16 yaşından küçüklerin sadece doktor gözetiminde kullanmaları tavsiye edilmektedir. Ürün kullanımı ile birlikte bol sıvı tüketilmesi önerilmektedir.

İçerik:

Optimum Nutrition
Micronized Creatine Powder 300 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 çay kaşığı)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 60
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer
Kreatin Monohidrat 5 g *
* Günlük değerler hesaplanmamıştır.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Optimum Creatine 300gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

3.13/ 5 puanladı

ürün gayet güzel bulk önemide olanlar veya sıkı bir definasyona giren orta veya iler seviye sporcular için öneririm denemenizi tavsiye ederim tadı biraz kötü ama ... - Kaynak