Optimum Glutamine Powder 630 gr Kullananlar

Optimum Glutamine Powder 630 gr nedir?

Optimum Glutamine Powder 630 gr, yüksek kalitede ham madde kullanılarak hazırlanmış saf glutamin amino asiti içeren gıda takviyesidir. Glanbia çatısı altında bulunan Optimum Nutrition İngiltere tesislerinde üretilmiştir. Ürün Türkiye’ye İngiltere’den ithal edilmektedir. Amerika’da üretilen ürünlerle bir içerik farkı bulunmaz. Tüm dünyada kategorisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

1 servis=1 ölçek Optimum Glutamine 120-250 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanmalıdır. Ürün aromasızdır. Damak tadına göre eklenen sıvı miktarı değiştirilebilir. Sevilen meyve suları ile birlikte karıştırılabilir. BCAA ve kreatin ile karıştırılarak daha güçlü bir karışım elde edilebilir. Öncelikli kullanım zamanı spordan hemen sonra olarak tavsiye edilir. Spor sonrası 1 ölçek (5gr) Optimum Glutamine 200 ml tercih edilen içecekle ile karıştırılıp içilmelidir.

Ne İşe Yarar?

  • Yoğun spor dönemlerinde dengeli bir beslenme ve dinlenme ile toparlanmaya destek olabilir.
  • Yüksek saflıkta glutamin içeriği bulundurur.
  • Tüm dünyada alanında en fazla tercih edilen glutamin ürünleri arasında yer almaktadır.
  • Topaklanma yapmaz, kokusuz ve aromasız yapıdadır.

Kombinasyon:

İçerik:

Optimum Nutrition
Micronized Glutamine Powder 630 gr
Besin Değerleri
Servis Miktarı: 5 gr (1 ölçek)
Paketten Çıkan Servis Sayısı: 126
Bir Servis için Besin Değerleri % Günlük Değer
L-Glutamin 5 g *
* Günlük değerler hesaplanmamıştır.

Olası Yan Etkileri

16 yaşından küçük çocukların ve hamile ve emzirme dönemlerindeki kişilerin doktor gözetiminde kullanması tavsiye edilir. Glutamin kullanımı siroz, ve karaciğere bağlı hastalığı bulunan kişilerin semptomlarını kötüleştirebilir. Bu durumlarda kullanımı tavsiye edilmez. Monosodyum glutamat’a (MSG) hassasiyetiniz varsa glutamin kullanmayınız. Laktozla birlikte kullanımı laktozun etkisini azaltır. Kemoterapi için alınan ilaçlar ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez. Sporcular için formüle edilmiş gıda takviyesidir. Optimum Glutamine Powder herhangi bir hastalığın tedavi teşhis yada önlenmesi için kullanılmaz.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Optimum Glutamine Powder 630 gr Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

alp

4.6/ 5 puanladı

urun kesinlikle cok guzel ozellikle topaklanmamasi cok iyi ayriyeten kokusuda baya guzel 1 aylik duzenli kullanimda verdigi sonuc bariz sekilde belli oluyor - Kaynak