Optimum Nutrition Whey Kullananlar

Optimum Nutrition Whey Sporcuların tercih ettiği supplement markası Optimum Nutrition, bir tür protein tozudur. Tadı oldukça güzel, çikolatalıdır. Protein tozu üreticileri arasında kullananların en iyi marka diye yorumladığı Optimum Nutrition Whey ile karşınızdayız.

Ayrıca Optimum Nutrition, 8 sene üst üste bodybuilding.com’un “Yılın en iyi protein tozu” ve “Yılın en iyi genel supplementi” ödülünü kazandı.

 İçeriğinde;

  • Bir ölçek Optimum Nutrition Gold 3 gr karbonhidrat, 1 gram yağ ve 24 gram protein içermektedir. Çok hızlı emildiğinden dolayı kana çabuk karışır.  protein kalitesi gerçekten çok başarılı, çalışmadan sonra kullanılması için idealdir. Kullanan herkesin ve spor koçlarının da tavsiyesi bu ürünü spor sonrası kullanmanız yönündedir. Çünkü ürün çok çabuk kana karışıyor.
  • Ürünün içinden çıkan ölçek sayesinde içeceğiniz miktarı kolaylıkla ayarlayabiliyorsunuz. Günde bir kere spor sonrası kullanarak en az 1 yıl tüketerek sonuç elde edebilmeniz mümkündür.
  • Optimum Nutrition Whey Kullananlar arasındaysanız, yada kullanmayı planlıyorsanız yazımızın altına yorum bırakın, bizde yayınlayalım. Marka için araştırma yapanlara da yardımcı olun.
Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör

Optimum Nutrition Whey Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

Consar

4.3/ 5 puanladı

sporcular için ek gıda üreten bir firma. protein tozları otoritelerce en iyi kabul edilir, tadıda çok güzel ayrıca. - Kaynak


Simulakra

4.7/ 5 puanladı

süper bir whey protein markası. 1 haftada vucutta waow dedirten değişiklik sebebi. - Kaynak


Gaspotin

4.75/ 5 puanladı

kendisinden daha pahalı markaları da denemiş olmama rağmen, en verimli bulduğum subblement üreticisi marka - Kaynak


Severn

4.3/ 5 puanladı

Diğer protein kaynaklarından farklı olarak kana hızlı karışma özelliğinden dolayı vücut geliştirme sporu yapanlar tercih ediyor. Başka bir avantajı da var, bununla 1 bardakta (su veya sütle karıştırılarak içilir) aldığı proteini yemek yiyerek almak daha zahmetli ve uzun sürüyor. Sonuç olarak, yan etkisi olmasa da veya henüz ispatlanmamışsa da, ben doğaldan yanayım, ciddi şekilde bu sporu yapmayanlara önermem. - Kaynak


Airlack

4/ 5 puanladı

arkadaşlar bu optimum nutrution'ın whey proteinlerinin çoğu bulgaristandan gelme. bulgaristandan gelenlere dikkat. abd den geliyorsa sorun yok ama bulgaristandan gelenlerin iyi olmadığı konusunda farklı yerlerden aynı yorumu aldım. internet sitelerinde yazıyor, ayrıca salona da gitmekteyim, salon antrenörüde aynı şeyi söyleyince huylandım almadım. 160 tl'ye bsn sytna-5 aldım, gayet iyi ve etkisini gördüm, kadınlar farklı bir bakıyor artık bana :) neyse amacım reklam yapmak değil, bi ürünü kötülemek de değil, sonuçta optimum nutrition abd de en popüler olan ürünlerden bir tanesi ama bulgaristandan gelenlere dikkat !!!! Paylaş - Kaynak