Origins Plantscription Anti Aging Göz Kremi Kullananlar

Origins Plantscription Anti Aging Göz Kremi, 15 ml içeren yeşil renkli ambalajlarda satılmaktadır. Tüm cilt tiplerinde uygulanabilir. Yardımcı bileşenlerine dair bilgilere ulaşamadığımız ürünün ana etken maddeleri aşağıda yer almaktadır. Kırışıklık bakımına yardımcı olabilir. Nemlendirici etkileri ile ön plana çıkmaktadır.

Fiyatı:

  • 355 TL’den başlayan fiyatlarla.

İçeriği:

  • Papatya
  • Su Yosunu
  • Kambu Çayı

Origins Plantscription Anti Aging Göz Kremi Özellikleri, Faydaları:

  • Anti aging, yaşlanma karşıtı özellikler barındırabilir.
  • Hassas derinin kuvvetlendirilmesine katkı sunabilir.
  • İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi ve engellenmesine yardımcı olabilir.
  • Kaz ayağı görünümün azaltılmasına destek olabilir.

Kullanımı:

  • Her sabah ve akşam temiz – kuru cilde nazikçe yediriniz.

Buna benzer diğer kişisel bakım ürünlerini kontrol etmek – incelemek isterseniz aşağıdaki kategorimize bakabilirsiniz.

Kremler ve Nemlendiriciler

Aşağıda yer alan bilgiler ürün tanıtımına ait değildir. Bir Deniyoruz Köşesi yazısıdır. Bireysel görüşler içerir. Her cilt tipi, yaş grubu için farklılık gösterebilir.

DENİYORUZ KÖŞESİNDE BU HAFTA

Önceden Keşfetmeyi İsteyeceğiniz Bir Maske

Cildinize maske kullanmayı seviyorsanız ve cildinize maske yapmadan duramıyorsanız bu ürün tam size göre demektir. Cilde uygulanan maya maskeleri cildin yenilenmesine, cildin sıkıştırılmasına ve cildin taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Keşfedilen bu yeni ürün gece süresince cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Maya Maskesi

Maya maskesinin sağlamakta olduğu en önemli özelliği Propiyonik bir türevinin bulunmasıdır. Ciltte bulunan dengesizliklerin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Yağlı olan ciltlerin gün içerisindeki yağlanma durumlarını kontrol altına alır. Aynı zaman da kuru cilt yapısına sahip olan kişilerin kullanmaları durumunda ciltte yer alan pullanmayı engeller ve cildin nemlenmesine yardımcı olur. Maske cildin yenilenmesini sağlar. Aynı zaman da cildin daha taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Vichy Slow Âge Nuit maskesi içerisinde Propiyonik bulunur. Bu maske sayesinde cilt çevresel faktörlerden etkilenmez. Yumuşak bir yapıya sahip olur. Aynı zaman da maskenin sağladığı detoks etkisi ile de yenilenme meydana gelir.

Gece Kremi ve Gece Maskesi

Vichy Slow Age kremi hem gece kremi hem de gece maskesi olarak kullanılabilen bir üründür. Cildin hava kirliliğinden, güneş ışınlarından, stresten ve yorgunluktan korunmasına yardımcı olur. Stresli bir günden sonra uyumadan önce cilde uygulanan bu bakım ile günün bütün kötü etkileri cildinizden silinmiş olur. Ürünü uygulayıp yattığınız zaman cildinizin taze ve dinlenmiş olduğunuzu fark edersiniz. Cilt bakımı için bu ürünü de kullanmanız durumunda cildinizde olumlu gelişmelerin olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Uyumadan önce krem olarak kullanabileceğiniz gibi on dakika zaman ayırarak maske olarak da kullanabilirsiniz. Uygulama sonrasında geride yumuşak, canlı, dengelenmiş ve yenilenmiş bir cilt bulursunuz.

Gece Kremi ve Gece Maskesinin Özellikleri Nelerdir?

İçerisinde bulunan etkileri sayesinde ciltte canlılık etkisi yaratır. İlk kullanımı ile birlikte ciltte sağlıklı bir görünüm meydana gelir. Değişim gözle görülür şekilde fark edilir. Ciltte yaşlanmayı yavaşlatarak, yaşlanmaya karşı savaşır. Cilt üzerinde yer alan ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Aynı zaman da cildin daha pürüzsüz olmasını sağlar. Cilt yapısında bulunan dengesizliklerin giderilmesini sağlar. Ürünün düzenli bir şekilde kullanılması durumunda ciltte yer alan lekelerde ve renk tonundaki eşitsizlikler de azalmalar meydana gelir.

Gece Kremi ve Gece Maskesinin Yapısı Nasıldır?

Kahverengi bir renge sahiptir. Ciltte uygulanması ile beraber dağılır. Cildin yumuşak bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Güzel bir kokusunun olması nedeni ile ferahlamaya yardımcı olur. Bu sayede hem ciltte hem de kişinin ruhunda bir ferahlama meydana gelir.

Gece Kremi ve Gece Maskesi Nasıl Kullanılmalıdır?

Ürün her cilt yapısına uygun olarak üretilmiştir. Hassas bir cilt yapısına sahip olan kişilerinde rahatlıkla uygulayabileceği bir üründür. Yatmadan önce gece kremi şeklinde kullanılması uygundur. Aynı zaman da maske olarak kullanılmak istenirse bir katman şeklinde sürüp on dakika cilt üzerinde bekletilebilir. İki kullanım şeklide cildin yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Ciltte tazelenme meydana gelir. Aynı zaman da cilt için detoks etkisi yaratır. Bu nedenle de cilt için kesinlikle kullanılması gereken ürünler arasında yerini almalıdır.

Abone Olun
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör