Osteocare Tablet Kullananlar

Osteocare Tablet, osteporoz tedavisi ve porfilaksisi, emzir ve gebelik dönem, kalsiyuma ihtiyacın arttığı durumlarda, menopoz ve postmenopozal dönemlerde kullanımı uygun olan bir üründür.

Tamamen doğal olan ürünün içerdiği kalsiyumun 350 ml sütle eşit olmaktadırr. Tuz ve şeker içermeyen ürün, vejetaryen kişiler tarafından kullanılabilir.

Osteocare Tablet Ne İşe Yarar?

Kaslar ve sinirlerin, dişler ve sağlam kemiklerin sağlığı için önemli olan kalsiyum, 30 Tabletin bileşimine bulunur. Kalsiyum, kan basıncının kontrolünde ve doku iyileşmelerinde önemli roller oynamaktadır. Bileşiminde bulunan D vitamini ise, fosforun ve kalsiyumun kullanımını düzenler. Aynı zamanda diş ve kemiklerin olması gerektiği biçimde gelişmesine destek olur. 30 Tabletin bileşiminde bulunan diğer iki madde magnezyum ve çinko ise, kalsiyumun kullanılması için gerekli olan minerallerdir.

Osteocare Tablet Hangi Hastalıklarda kullanılabilir?

  • Ürün kesinlikle doktor tavsiyesi ile besin takviyesi olarak kullanılmalıdır. Ürünün tedavi alanları şu şekildedir;
  • Vücudun günlük ihtiyacı olan, vitamin D, kalsiyum ve mineralleri karşılamak için beslenmeye destek olarak kullanılabilir.
  • Hamilelik sürecinde artan, Vitamin D, magnezyum ve çinko ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kullanılır.
  • Diş ve kemik gelişimin normal bir şekilde devam etmesi için kullanılır.
  • Önerilen dozun üstünde kullanıldığı zaman yan etkilerin görülme ihtimali vardır. Çiğnemeden yutulması gereken ürün günde 2 defa alınabilir.

 

Abone Olun
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm Yorumları Gör
Cevriye
3 Mart 2020 21:41

Bir hafta kullandım çok memnunum.Kemik erimesi vardı kemiklerimde çok ağrım oluyordu şimdi çok iyiyim kullanmaya devam edeceyim.

Selma
7 Aralık 2018 17:03

Ben de bu ürünü kullanım ama yeteri kadar etkili olduğunu düşünmüyorum mutlaka daha iyileri vardır

Emine
4 Ocak 2018 13:27

Unutkanlık dikkatsizlik oturarak çalışmadan doğan kas kırampları ve ağrıları vardı bir aydır kullanıyorum tavsiye ederim enerjim arttı sorun çözme yeteneğim arttı unutkanlığım azaldı
Doğadan aldığımızı düşünerek bu tür ilaçları red ediyordum yanılmışım Artık doğal ürünler az takviye şart Sürekli kullanımda zararlı olur mu bilemiyorum

Seher erenler
31 Mayıs 2017 14:16

50 yasindayim. Eczacimin tavsiyesiyle 3 aykullandim. Çok memnun kaldım. Kemik erimesi vardı. sol dizimde menisküs vardi. Simdi cok rahatim. Kemik erimem durdu. Bacaklarim agrimiyor. Cok yagun tempoda yani markette çalışıyorum. Sürekli kosusturuyorum. Gençler enerjimi şaşırıyor.

Osteocare Tablet Kullananlar Sosyal Medya Yorumları

crippax

4/ 5 puanladı

menopozlulara da verilen kemik ilacı , kalsiyum , magnezyum ve d vitamini var... - Kaynak


belgian waffle

4.1/ 5 puanladı

bayanların belli bir yaştan sonra sağlıklı kemikler için almaları gereken destekleyici. genç olmama rağmen arada bir ben de alıyorum. - Kaynak


pambik7585

4/ 5 puanladı

kalsiyum ve magnezyum için osteocare tableti rahatlıkla kullanabilirsiniz.doktorum önerdi bel ağrılarım için prospektüsünde de yazar zaten a grubu - Kaynak


hayvandostu1987

3.8/ 5 puanladı

#solgar #omega3 #formulaV #osteocare #ginseng :))) yemek yemiyimmm o zaman ;((( bu ne yaaa - Kaynak